Ruku na srdce, niekedy od vzťahov očakávame trochu viac, než v skutočnosti dostávame. Je to náš prirodzený reflex, pretože asi každá túži po dokonalosti a tom najlepšom partnerovi. Nepreháňaš to však niekedy?

Spísali sme pre teba 7 znakov, ktoré sú dôkazom toho, že si až veľmi idealistická a od svojho partnera a vzťahu čakáš príliš veľa. Radšej by si na tom mala popracovať, inak sa budeš len zbytočne trápiť a nebudeš sa môcť tešiť aj z maličkostí.

Porovnávaš svoj vzťah s inými

Ona dostala krajší darček, ju vzal na lepšiu dovolenku, s ňou zase trávi viac času a zahŕňa ju pozornosťou. Každý človek a pár je iný, takže sa nemôžeš takto porovnávať. Nemôžeš vedieť, či takúto dokonalosť náhodou len nehrajú a v skutočnosti nemajú oveľa horšie problémy.

Veď vieš ako sa hovorí – kto sa s málom neuspokojí, veľa mu netreba.

Túžiš po láske ako z romantického filmu

Kvôli romantickým filmom a seriálom si myslíme, že láska je vždy dokonalá a ukážková. Málokedy nám režiséri a herci ukážu skutočný každodenný život, s ktorým sa spájajú aj viaceré problémy.

Never preto všetkému, čo vidíš v telke a neočakávaj to ani od svojho frajera. Môžeš tak prehliadnuť jeho kvality a snahu urobiť váš vzťah krajším.

Vždy si s niečím nespokojná

Hocičo partner urobí, si s tým nespokojná. Nedokážeš oceniť nič, čo urobí, pretože si myslíš, že je to málo a mohol sa snažiť viac. No pozri sa aj sama na seba. Čo robíš pre to, aby bol váš vzťah dokonalým?

Chceš byť stredobodom jeho vesmíru

Najradšej by si s ním trávila 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Chceš, aby ti venoval celú svoju pozornosť a chceš byť najdôležitejšou osobou v jeho živote. Zabúdaš pritom na to, že má aj svoj vlastný život a prácu, do ktorej musí chodiť. To v tých filmoch tiež často nevidíme.

Ak nie je s tebou, žiarliš

Ak sa zdrží v práci, hneď začneš byť paranoidná a myslíš si, že je s niekým iným. Nie si nadšená ani z toho, že by mal chodiť von so svojimi kamarátmi a teba nechať doma samu. Mala by si sa venovať aj svojmu životu a koníčkom, potom nebudeš mať čas riešiť takéto veci.

Všetko chceš pridávať na sociálne siete

Chceš byť ako tie ostatné dokonalé páry na sociálnych sieťach, preto tam takmer všetko vešiaš. Aj napriek tomu, že on s tým veľmi nesúhlasí. Kvôli perfektnej fotke si zabúdaš užívať skutočný život a nevenuješ dostatok pozornosti láske svojho života.

Potrebuješ uistenie, že ťa miluje

Naozaj ma miluješ? Veta, ktorú tento typ žien používa veľmi často. Bojíš sa toho, že by ťa mal opustiť, preto potrebuješ neustále počuť, že ťa naozaj miluje a nikam sa nechystá. Takéto vynucovanie môže byť dosť otravné a koleduješ si o to, že ho to naozaj omrzí. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.