Photo by Hannah Busing on Unsplash.com

Takto milujú ženy, ktoré vedia čo chcú a čo si zaslúžia…

Chcem, aby si vedel, že si to nemusel byť ty. Nemusela som byť s tebou, pretože mali o mňa záujem aj iní. Avšak ty jediný si si získal moje srdce. Naplnil si ho láskou po okraj a konečne som pochopila, čo je to úprimnosť.

Našla som muža, ktorý mi odpovie pravdivo na moje otázky. Našla som muža, ktorý mi vždy povie, čo má v pláne a má svoj vlastný názor. Našla som muža, ktorý mi aj bez make-upu povie, že som tá najkrajšia.

 

Avšak možnosti, ktoré sa mi ponúkali, boli rôzne.

Neviem čím to bolo, no pri tebe nedávali iní muži zmysel. Nič iné nemalo taký význam, ako ty. Všetci ostatní sa stratili spolu s myšlienkou, že by som im dala šancu. Chcela som im dať vôbec šancu? Od toho momentu, kedy som ťa uvidela, som chcela len teba.

Vybrala som si ťa spomedzi všetkých. Keby predo mňa postavili stovky mužov, vždy by som si ťa vybrala. Máš v sebe niečo, čo milujem. Čím si si ma získal a pritiahol k sebe.

Chcem, aby si vedel, že si ťa vážim a som na teba hrdá. No rovnako ako si vážim ja teba, by si to mal robiť ty. Ak ma chceš, dokáž mi to. Ak ma miluješ, daj mi svoju lásku. Ak som pre teba cenná, správaj sa tak. Ak pre teba niečo znamenám, pri hádke o mňa bojuj. Ak spadnem, pomôž mi vstať.

Chcem, aby si vedel, že sme vyhrali navzájom. Viem, čo si zaslúžim – keby to neviem, nie som s tebou. Mal si ma už v prvý deň nášho stretnutia. Vďaka tebe som začala veriť, že láska na prvý pohľad existuje.

Nepremárni túto šancu, drahý. Pred sebou máme dlhý život, ktorý môže byť skvelý. Dám ti celú moju lásku, ak chceš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating