Kedy je ideálny čas na dieťa? Na toto správna odpoveď neexistuje, pretože každá žena to vníma inak. Je úplne v poriadku, ak otehotnieš ako 18 alebo aj 40-ročná, ak to tak ty cítiš. 

Dnešné dievčatá tento vek stále posúvajú čoraz viac, pretože sa chcú venovať kariére a podobne. Vo svete šoubiznisu sa ale nájde dosť žien, ktoré svoje prvé dieťa porodili ešte pred 25-kou. Ak si myslíš, že na bábätko ešte nie si pripravená, sama uvidíš, že sa to dá zvládnuť aj v mladšom veku.

Sophie Turner (23)

Našou najnovšou mamičkou je herečka Sophie Turner, ktorá svoje prvé bábätko porodila len pred pár dňami. Sophie má 23 rokov a jej manžel, spevák Joe Jonas, čoskoro oslávi svoje 31. narodeniny. Dvojica zatiaľ fotku ani žiadne detaily nezverejnila, no podľa rôznych zdrojov sa hovorí, že Sophie na svet priviedla dcérku, ktorej dali meno Willa.

View this post on Instagram

Happiness begins with you, bub 🌹

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on

Kylie Jenner (20)

Kylie Jenner už čoskoro oslávi svoje 23. narodeniny, pričom svoju dcérku Stormi porodila, keď mala 20. Instagramová hviezda svoju dcérku ukazuje pomerne často aj na sociálnych sieťach a vyzerá to tak, že majú spolu pekný vzťah. Rastie z nej malá princezná.

View this post on Instagram

my forever

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

my babyy🤍

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Reese Witherspoon (22)

Dnes má herečka Reese Witherspoon 44 rokov a je matkou troch detí, pričom posledného syna porodila, keď mala 37 rokov. Má jednu dcéru, ktorú porodila v 22 a Ava je vernou kópiou svojej mamy. Fanúšikovia pri ich spoločných fotkách vždy napíšu, že sa na seba veľmi podobajú a je to pravda.

View this post on Instagram

Weekend ski bunnies 🎿

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Sofia Vergara (19)

Úspešná, 48-ročná herečka, Sofia Vergara má jedného syna, ktorého porodila, keď mala iba 19 rokov. Manolo Gonzalez má dnes 27 rokov a ide v šľapajách svojej mamy, pretože aj on sa venuje hereckej kariére, pričom majú veľmi dobrý vzťah.

View this post on Instagram

#tbt The 90’s Miami🌴🌞🐬

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Adele (24)

32-ročná speváčka Adele má jedného syna Angela, ktorého porodila, keď mala 24 rokov. Svoje súkromie si ale prísne stráži a na svojom Instagrame nemá ani jednu fotku so svojím synom. Všetky dostupné snímky sú len od paparazzi fotografov.

View this post on Instagram

💥 CURIOSIDAD DE ADELE 💥 Adele tuvo un hijo en 2012 con Simon Konecki. El nombre del hijo permaneció oculto pero se supo debido a un colgante de la cantante. Adele tiene varios tatuajes inspirados en él. El ser madre tuvo una gran influencia en su disco «25», en el cual encontramos canciones como Remedy o Sweetest devotion, dedicadas a su hijo Angelo y a la sensación de amor y protección que experimenta la cantante hacia él. FUENTES: Artículos: – Hola.com (21 de octubre de 2012) ¡Adele ha sido mamá de un niño! Música. Recuperado de: https://www.hola.com/musica/2012102161358/adele-mama/ Fotos: – Grosby Group (17 febrero de 2016) para la web www.quien.com #adele #adkins #angelo #simonkonecki #singer #soul #pop #music #family #enjoy #adelefamily #adelekid #adeleson #adelesinger #adelemoments #25 #remedy #sweetestdevotion #hello #helloitsme #someonelikeadele

A post shared by Someone like Adele (@someonelikeadeleblog) on

Britney Spears (23)

38-ročná speváčka Britney Spears má dvoch synov. Staršieho Seana porodila, keď mala 23 rokov a poponáhľala sa, pretože Jaydena priviedla na svet hneď na ďalší rok. Na svojom profile zvykne raz za čas zverejniť spoločnú fotografiu, ako so svojimi synmi trávi voľný čas.

Gigi Hadid (25)

Do 25 to stihla aj modelka Gigi Hadid, ktorá je v súčasnosti ešte stále tehotná, no svoje prvé bábätko očakáva už čoskoro. Svoje tehotenstvo dokonca aj dlho tajila a nezverejňuje ani žiadne fotky. Pred pár dňami ale urobila výnimku a pridala video, na ktorom vidno kúsok jej bruška.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.