Fake Friends – falošné kamarátky. Sú všade okolo nás a niekedy je ťažko posúdiť, kto je skutočným priateľom a kto sa naňho iba hrá. Každá z nás sa určite stretla s kamarátkou, ktorá je však kamarátka iba na oko. resp. keď niečo potrebuje. Si jej ukradnutá, ale keď niečo potrebuje ona vtedy ste bbf. No od tohto typu kamarátok ruky preč. Nikdy tu nebola pre teba, nedvíhala mobil, neodpísala na správy a už vôbec ju nezaujímalo ako sa máš, čo máš nového, či niečo nepotrebuješ. Ale chceš len pokecať. Všetko bolo prednejšie ako vaše kamarátstvo.

V minulosti ste boli najlepšie kamošky trávili ste spolu veľa času a vedeli ste o sebe všetko, no zrazu je to pre teba cudzí človek, ktorý na ulici prejde okolo bez toho, aby ťa aspoň pozdravil. Aj to sa stáva, nie je to dobou, je to ľuďmi.

zdroj: unsplash.com

Mottom dievčat by malo byť: ,, Clothes over Bros“. Toto motto pochádza z kultového seriálu One Tree Hill a v preklade znamená – Oblečenie nad chalanmi. A tohto motta by sa mali držať všetky skutočné kamarátky. Chlap nikdy nebude viac ako kamarátka- kým to nie je manžel. Skutočná kamarátka by nikdy nemala porušiť dievčenský kódex. Ten dokonale vystihujú tieto pravidlá: s kamarátkinýn bývalým sa nebozkáva, nespí, neesmskuje. Pri rozchode sa vyberá strana a ty musíš byť vždy na strane tvojej kamarátky. Inak si nezaslúžiš byť jej skutočnou kamarátkou.

Tu je 7 bodov skutočnej kamarátky:

1.Vždy je tu pre teba– dvihne ti mobil aj o polnoci, okamžite odpíše na sms , správy na facebooku, vždy si na teba nájde čas – na kávu, kino, koncert, čokoľvek.

2.Môžeš sa jej zdôveriť s čímkoľvek – nikdy nikomu nič nepovie, ani tvojmu frajerovi, rodine, nikomu. Vieš, že sa jej môžeš zdôveriť a platí to aj opačne.

3.Vždy ti dobre poradí – vo vzťahu, v móde, v hocičom jej rady si vezmeš k srdcu, pretože stoja za to.

zdroj: unsplash.com

4.Záleží jej na tvojom názore – takisto to platí obojstranne, ľudom, ktorým nezáleží na tvojom názore nezáleží ani na tebe.

5.Máte rovnaký zmysel pre humor – vtipy, ktorým rozumiete len vy dve. Dokážete vás rozosmiať aj keď máte zlú náladu, rozíde sa s vami frajer alebo len máte deň blbec.

6.Je dobrá poslucháčka– dokáže hodiny počúvať vaše problémy aj keď ich má sama dosť. Od toho sú predsa kamarátky.

7.Nech príde akýkoľvek frajer, vždy budete kamarátky– keď prichádza prvá fáza zamilovania s partnerom, chcete byť spolu 24 hodín denne, netreba zabúdať na kamarátku, ktorá tu bola vždy pre teba. Čas medzi frajerom a kamarátkou treba rozdeliť a určite sa poteší aj frajer. Nie je zdravé tráviť všetok voľný čas len s partnerom. Občas si treba vychutnať dámsku jazdu alebo len poklebetiť s kamarátkou na káve.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.