Keď som ťa uvidela prvýkrát, hneď si sa mi zapáčil. Bol si zaujímavý a bolo na tebe niečo neobyčajné. Bol si zábavný, tajomný, vedel si ma vypočuť, keď mi bolo ťažko a pomohol si mi s mojou ranou v srdci, ktorú som v sebe dlho nosila. Odkryl si mi svoje pocity a najtajnejšie zákutia tvojej duše. Bol si pre mňa inšpiráciou v čase, keď nám to bolo súdené.

Zavolal si ma večer do prírody a vďaka tebe, som sa zamilovala do hviezd. Videla som aká je príroda krásna a zároveň divoká. Držal si ma za ruku, keď sme preskakovali mláky na ceste, počúvali sme melódiu cvrčkov a bez váhania si mi ponúkol svoj sveter, aby mi nebola zima. Ak hrozilo nebezpečenstvo, bol si pripravený ochrániť ma. Skoro sme sa pobozkali, ale nezneužil si to. Objal si ma, keď som to najviac potrebovala a stal si sa pre mňa všetkým.

Museli sme sa od seba vzdialiť, keďže sme nebývali blízko seba. Slovensko je síce malé, ale diaľka medzi nami bola veľká. Ostal si mi v spomienkach, s ktorými som sa ráno zobúdzala a večer zaspávala. Dlho som si to nechcela priznať, ale postupne som sa do teba zamilovala.

Stretli sme sa opäť, ale bolo to už iné. Bol si stále okúzľujúci, ale už si to nebol ty. Dával si mi falošné nádeje, že stále niečo pre teba znamenám, ale zároveň si nechcel, aby som sa do teba zaľúbila. Tak som sa uzatvorila do seba a prisahala som si, že ti nikdy nepoviem, čo k tebe cítim. Problém bol v tom, že som o tebe rozmýšľala v slovách, ktorých som nepoznala význam.

Zase sme sa odlúčili a dúfala som, že na teba zabudnem, že ten čas strávený s tebou bol omyl, no bohužiaľ nebol. Obaja sme si mysleli, že je to dávno za nami. Ale akonáhle si sa mi zahľadel do očí, uvedomila som si, že si pre mňa stále rovnako dôležitý ako kedysi.

View this post on Instagram

Crystallized

A post shared by Kai Böttcher (@kai.boet) on

Bolesť neutíchala, práveže naopak, ešte viac rástla a zožierala ma. Tak som našla v sebe odvahu a stretla sa s tebou. Povedala som ti, ako si mi ublížil a zároveň ako som sa do teba bezhlavo zaľúbila. Spravil si to, čo som od teba nečakala. Poprosil si ma o odpustenie. Tušil si, čo sa vo mne odohráva, ale ja som to v sebe nedokázala spracovať.

Ostáva mi, len ti poďakovať, že si ma vypočul. Som veľmi rada, že sme sa navzájom pochopili a povedali si to, čo sme si dlhé roky povedať nevedeli alebo nechceli. Nechcela som si uvedomiť, že nie si pre mňa správnou osobou, ale dnes to už viem.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.