Nie každý deň je ružový a nie každý deň sa nám chce vstávať z postele. Avšak sú dni, kedy musíme ísť nad naše sily a niekedy aj schopnosti a vtedy je dobré, ak si osvojíme isté návyky, aby sme si tieto nepríjemné dni spríjemnili. Aké sú to teda?

1. Vstaň a pi!

Dôležité je vytvoriť a osvojiť si návyky, ktoré ti budú vyhovovať. Ak vieš, že nie si ranné vtáča, no musíš skoro vstávať do roboty či práce, snaž sa vstať na prvý budík, aby si sa tak nemusela neskôr stresovať. Taktiež nezabudni na výdatné raňajky.

2. Chvíľka len pre seba

Ak sa ti dá, nájdi si počas dňa aspoň hodinu pre seba, kedy budeš buď oddychovať, niečo čítať alebo sledovať. Je dôležité, aby si trávila čas aj sama so sebou a cítila sa oddýchnuto, pretože to neskôr môže zle vplývať na teba a tvoj život.

3. Obleč sa pohodlne

Cítiš sa pohodlne a príjemne je základom dňa. Tvoj outfit z časti robí tvoj deň, preto si daj záležať, aby si sa celý deň cítila príjemne a sama sebou. Je len na tebe, či si zvolíš športový alebo elegantný outfit, dôležité je cítiť sa pohodlne.

4. Šport ako dobíjač energie

Nie každý z nás si rozumie so športom, no ak si nájdeš vhodný druh športu, ver mi, že ti to dodá energiu a nielenže spoznáš nových ľudí, ale stráviš príjemný čas, pri ktorom robíš niečo pre svoje zdravie.

5. Káva / Džús / Čokoláda / Čaj a dobré jedlo

Jedlo skutočne robí deň a preto by si si mala dopriať nielen výdatné raňajky, ale aj dobrý obed a chutné desiaty, ktoré ti dodajú potrebnú energiu a dobrú náladu. Kto nemá rád dobré jedlo, však?

6. Tvoja taška = tvoj dom

Aj ty máš problém s veľkosťou tvojej tašky a niekedy máš pocit, že ti odpadne rameno? Bolo by fajn, keby raz za čas vytriediš svoju kabelku a tak aj usúdiš, že je čas nosiť tam len skutočne potrebné veci, ako je napríklad deodorant či voňavka, vreckovky, krém na ruky, kozmetika a úplne základné veci ako peňaženka, kľúče a mobil. Ak však tvoje rameno každodenne trpí, zváž kúpu nejakého kvalitného ruksaku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.