Začnime trošku negatívne alebo skôr reálne? Akonáhle sa rozhodnete kvôli človeku doslova rozkrojiť, tak ľudia vám začnú vyčítať, že ste sa nerozštvrtili. Ak je dievča chudé je anorektička, ak je viac pri sebe je tučná a hneď aj škaredá. Kto je tu na to, aby mal právo rozhodovať, čo sa nosí, čo je IN a ako ma kto vyzerať.

weheartit.com

Človek je najkrajší vtedy, keď sa páči sebe samému, vtedy sa páči aj, iným. To čo príde niektorým ľudom zlé iným ľudom príde dobré a presne tu vznikajú spory, neskôr hádky a ide to dolu vodou. Byť dobrý nestačí. Chcem tým povedať, že každý z nás by mal chcieť byť výborným a potom zasa ešte lepším. Prečo? Pretože vyjsť zo svojej komfortnej zóny je fajn. 🙂

Je fajn dosiahnuť niečo iné, niečo lepšie ako doteraz. Cítiť pocit vďačnosti, cítiť, že niekto nás ma rád,  že nás niekto uznáva za to, čo robíme. Keby sme dosiahli tu našu mieru spokojnosti a ostali pritom, povedzme si úprimne, o čom by to bolo? Život by bol nuda. Nezáleží na tom či tento článok teraz číta mladá slečna alebo mamička na materskej. Každá z nás ma na to byť stále lepšou a lepšou, pretože my ženy máme úžasnú schopnosť dokázať všetko, čo naozaj chceme, len treba túto schopnosť objaviť čo najskôr.

weheartit.com

Byť úžasnou a najlepšou neznamená pre iných, ale pre seba! Každý, kto si prečíta tento alebo aj iný článok, ma milión nezodpovedaných otázok, ale nikto ti nebude vedieť dať kompletnú a správnu odpoveď na tvoje otázky, iba ty sama vo svojom vnútri. Buď sama sebou! Áno, ja viem je to otrepaná fráza, no aj keď je otrepaná veľmi málo ľudí sa ňou riadi. Neporovnávaj sa s nikým, nikdy nechci byť ako niekto, pretože automaticky v tej chvíli sama sebou nebudeš. Nezáviď, ale dopraj, pretože koľko dopraješ ty, toľko bude dopriate aj tebe.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.