Ďakujem, že tu si. Ďakujem za každú chvíľu s tebou, pretože nikto mi tak nedokáže zlepšiť náladu ako ty. Ďakujem, že sa slobodne môžem pozerať do tvojich očí a vnímať tvoju energiu. Milujem chvíle strávené s tebou, pretože mi celý ten čas ukazuješ, akí úžasní a jedineční ľudia existujú na tejto planéte.

Ukazuješ mi, že mám to najväčšie šťastie za to, že ťa poznám, za to, že s tebou môžem tráviť čas a za to, že práve s tebou si tak dobre rozumiem. Dávaš mi jasne najavo, že ani ja ti nie som ľahostajná, že ti je tiež dobre keď sme spolu, že máš vtedy dobrú náladu. Vidím to na tebe, a baví ma to, pretože je to pocit, ktorý ti nikto nedá len tak pocítiť. Je to pocit, ktorý nezažiješ s kýmkoľvek.

Pocit, ktorý si musíte obidvaja navzájom zaslúžiť. Naše osudy sa spojili a mám pocit, že nič lepšie sa na tomto svete nemohlo stať.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: unsplash.com

Stala som sa závislá od tvojho úsmevu keď sa smeješ, od tvojich očí, keď sa na mňa tak milo pozeráš, od tvojho hlasu, keď sa so mnou rozprávaš, a od teba, pretože mi dávaš viac než ktokoľvek iný.

Je neskutočné ako sa vždy dokážeme zabaviť keď sme spolu. Keď sa spoja naše vesmíry, vznikne obrovská explózia tých najbláznivejších nápadov, vtipov, ktorým rozumieme len my. Vznikne more hlbokých myšlienok, ktoré vieme vyriešiť len my dvaja. Obidvaja sme úplne iní, no pritom sme presne rovnakí.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: unsplash.com

Smejeme sa na rovnakých veciach, v hlavách nám prúdia tie isté myšlienky, keď sa niečo udeje, chápeme jeden druhého, zaujímame sa jeden o druhého a navzájom sa tešíme z našich úspechov. Vieme sa navzájom rozosmiať, pochopiť, vieme si pomôcť. Máme vzťah plný dobrodružstiev a zážitkov. Chcem aby si vedel, že za teba budem ďakovať do konca života, pretože bez teba by som nebola tým, kým som teraz a bez teba by môj život nebol životom.

Ďakujem, že mu dávaš zmysel a ďakujem, že ty si jedným z mojich dôvodov ráno vstať z postele.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.