Na prvý pohľad dokonalý vzťah, no v skutočnosti si prechádzajú aj horšími časmi. Nicki Minaj začala randiť s Kennethom Pettym v roku 2018, rok na to sa vzali a čoskoro ich synček oslávi prvé narodeniny. Teraz má dvojica podľa portálu BBC na krku žalobu. A pritom ide o niečo, čo sa stalo už v minulosti.

Kenneth Petty nie je žiadne neviniatko. V roku 1994 bol obvinený z pokusu o znásilnenie vtedy ešte tínedžerky. Za tento čin si odsedel dokonca 4 a pol roka vo väzení. V priebehu minulého roka bol zatknutý kvôli tomu, že sa nezaregistroval ako se*uálny delikvent. V spojených štátoch amerických to je považované za federálny zločin.

V žalobe podanej na americký okresný súd sa píše, že dnes už 43-ročná žena, ktorú kedysi Kenneth chcel znásilniť, bola konfrontovaná sprostredkovateľom od raperky Nicki Minaj a bolo jej ponuknutých pol milióna dolárov za to, že stiahne svoje obvinenia na Pettyho.

Raperka sa k číslu ženy dostala v roku 2020 po zatknutí jej manžela. Sľúbila jej dokonca, že ak jej pomôže, jej rodina bude môcť odletieť do Los Angeles. Dotknutá žena túto ponuku odmietla a nepristúpila ani na návrh, že jej publicista pomôže napísať vyhlásenie, v ktorom by odmietala všetky predchádzajúce obvinenia na Pettyho.

Po tom, ako všetky ponuky odmietla, ona a jej rodina museli čeliť nevyžiadaným telefonátom a návštevám od ľudí, ktorých vraj poslala raperka s manželom. Od mája 2020 nemôže kvôli paranoji a depresiám pracovať. Od raperky a jej manžela žiada odškodné v bližšie nešpecifikovanej sume. V súčasnosti údajne žije v úkryte, pretože sa obáva odvety. Nicki ani Kenneth na túto obžalobu zatiaľ nereagovali.

Zdroj: BBC

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.