Instagram/lucia_duris_nicholsonova

Poslankyňa Európskeho parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová vie poriadne prekvapiť. Širokej verejnosti je známa nielen svojou politickou a novinárskou aktivitou, ale aj extravagantným účesom. Aktívna je aj na sociálnych sieťach, rovnako na Facebooku aj Instagrame. Práve tam sa pochválila svojou novou zmenou imidžu. Takto by si ju možno ani nespoznala.

Keď sa koncom júla 2020 Lucia rozhodla pre netradičný účes v podobe dredov, bolo jasné, že sa na ňu zvalí množstvo kritiky. Máloktorá verejne známa politická osobnosť by nabrala odvahu urobiť niečo takéto.

Osobná sloboda jednotlivca pre mňa začína a končí tam, kde sa začína a končí osobná sloboda niekoho iného. Kým nezasahujeme do slobody toho druhého, nie je čo riešiť. 😇 Vždy sa mi páčili dredy, má ich môj syn, aj jeho krásna priateľka. A tak som si povedala, prečo to neskúsiť práve toto leto? Človek nikdy nevie, koľko liet ešte príde. So, here I am, pripravená na všetko, aj na poriadnu dávku pravého slovenského hejtu,“ napísala Lucia v tom čase na svojom profile.

Poslankyňa sa rozhodla, že teraz je ten správny čas sa so svojou hrivou rozlúčiť. „Trvalo to len chvíľu a váhala som len pri prvom drede, predsa len, boli tu so mnou dva roky. Potom už nebola cesta späť. Niekto raz povedal, že žena, ktorá si ostrihá vlasy, je pripravená zmeniť svet. Dnes by som ho zmenila radšej ako kedykoľvek predtým. Na svet bez vojen,“ napísala Lucia na svojom facebookovom profile.

S krátkym účesom jej to taktiež pristane a ide o veľmi príjemnú zmenu. Čo na to povieš?

zdroj: Instagram/lucia_duris_nicholsonova

Ako sa ti páči poslankyňa s novým účesom?

Zdroj: Instagram/lucia_duris_nicholsonova, Facebook/Lucia Ďuriš Nicholsonová

Viac z kategórieHot News