Photo by Loel Balangauan from Pexels

Sú ľudia a ľudia. Niektorí by dali druhému aj to posledné, čo majú, a iní pozerajú iba na seba a svoje blaho. Práve tá druhá skupina si myslí, že svet sa točí iba okolo nich a v každom smere konajú viac sebecky, ako by bolo treba. Vieš, ktoré 3 znamenia zverokruhu k nim patria a ako svoj egoizmus prejavujú?

Lev

Tak ako je lev kráľom v ríši zvierat, aj človek narodený v tomto znamení má priam kráľovské maniere. Miluje, keď je stredobodom pozornosti, keď mu ľudia lichotia a obdivujú ho. Vďaka svojmu prirodzenému sebavedomiu má o sebe len tie najlepšie mienky.

To, čo má na srdci, je ihneď aj na jazyku – nebojí sa povedať nič nahlas, aj keby to niekoho zabolelo. Bezohľadný je najmä vtedy, ak si ide za niečím, čo veľmi chce. Vtedy sa naozaj na nikoho nepozerá.

Býk

Býk je na rozdiel od Leva oveľa miernejšej povahy. Človek v tomto znamení je stabilný a pôsobí pokojne. Jeho sebeckosť sa neprejavuje v činoch ako takých, ale vtedy, ak ide o materiálne veci. Býk je totiž extrémne chamtivý. Spraví hocičo, len aby ušetril každé euro a neplatil nič, čo by mohol mať výhodnejšie.

Pri tom sa nehanbí využiť ani ľudí vo svojom okolí – rád sa nechá pozvať na kávu, berie všetko, čo iní darujú, aj keď mu to netreba, a šetrí aj na daroch pre najbližších priateľov a rodinu.

Baran

Človek narodený v tomto znamení je odhodlaný a mimoriadne tvrdohlavý. Chce sa presadiť za každú cenu a za svojím cieľom si sebecky ide bez ohľadu na to, že svojimi činmi môže niekomu ublížiť. Ľudí manipuluje tak, aby spravili to, čo od nich (tajne) chce.

Navyše, je to veľmi súťaživý typ človeka, takže v akejkoľvek situácii, v ktorej môže byť lepší ako niekto iný, stráca zmysel pre fair-play.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy