Spevák írskeho pôvodu mohol kedysi ukradnúť srdce nejednej pobláznenej tínedžerke. Aj on bol členom známeho boybandu One Direction, ktorý bol na hudobnej scéne skutočne úspešný. Odvtedy ubehlo už množstvo času a Niall je znova o niečo starší. Pamätáš si jeho začiatky?

Všetko sa raz skončí a to platilo tiež v prípade tejto skupiny. Hoci si všetci členovia zvolili vlastnú cestu, Niall vďaka svojmu talentu prerazil aj prostredníctvom sólo kariéry. Samozrejme, jeho odrazovým mostíkom bolo prihlásenie sa do speváckej súťaže X Factor, kde sa zoznámil so svojimi budúcimi kolegami a priateľmi. Kto by to bol povedal, že Simon Cowell, porotca a producent, dostane nápad, ktorý navždy zmení životy piatim chlapcom.

Roky však plynú a aj známy Ír je znova o niečo starší. Niall Horan sa narodil 13. septembra 1993. V súčasnosti oslavuje 27 rokov a na svojom konte má množstvo hitov, ako sú: Slow Hands, Nice To Meet Ya, Putt A Little Love On Me.

Pravú nostalgickú chvíľu získaš, keď si pustíš známe „vypalovačky“ od One Direction. Verila by si, že od založenia skupiny ubehlo už desať rokov? Jej členmi boli: Harry Styles, Louis Tomlinson, Liam Payne, Niall Horan a Zayn Malik. Napriek tomu, že majú všetci vlastné sólo kariéry, stále sú úspešní.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.