instagram.com/louuxcarrotss/niallhoran

Spevák írskeho pôvodu mohol kedysi ukradnúť srdce nejednej pobláznenej tínedžerke. Aj on bol členom známeho boybandu One Direction, ktorý bol na hudobnej scéne skutočne úspešný. Odvtedy ubehlo už množstvo času a Niall je znova o niečo starší. Pamätáš si jeho začiatky?

Všetko sa raz skončí a to platilo tiež v prípade tejto skupiny. Hoci si všetci členovia zvolili vlastnú cestu, Niall vďaka svojmu talentu prerazil aj prostredníctvom sólo kariéry. Samozrejme, jeho odrazovým mostíkom bolo prihlásenie sa do speváckej súťaže X Factor, kde sa zoznámil so svojimi budúcimi kolegami a priateľmi. Kto by to bol povedal, že Simon Cowell, porotca a producent, dostane nápad, ktorý navždy zmení životy piatim chlapcom.

Roky však plynú a aj známy Ír je znova o niečo starší. Niall Horan sa narodil 13. septembra 1993. V súčasnosti oslavuje 27 rokov a na svojom konte má množstvo hitov, ako sú: Slow Hands, Nice To Meet Ya, Putt A Little Love On Me.

Pravú nostalgickú chvíľu získaš, keď si pustíš známe „vypalovačky“ od One Direction. Verila by si, že od založenia skupiny ubehlo už desať rokov? Jej členmi boli: Harry Styles, Louis Tomlinson, Liam Payne, Niall Horan a Zayn Malik. Napriek tomu, že majú všetci vlastné sólo kariéry, stále sú úspešní.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News