Súťaž krásy Miss Universe Slovakia bude tento rok trochu iná. Určite ti neunikla informácia o tom, že k hlavnej organizátorke a riaditeľke súťaže Silvii Lakatošovej sa tento rok pridala aj kráľovná Instagramu Zuzana Strausz Plačková. A aby toho nebolo málo, medzi semifinalistkami sa objavili aj známe influencerky, ktoré majú už teraz desaťtisícové fanúšikovské základne. 

Semifinálová dvadsiatka dievčat absolvovala uplynulé dni sústredenie v kúpeľoch Spa Aphrdoite v Rajeckých Tepliciach. Ako informovala súťaž krásy na svojom Instagrame, bol už udelený aj prvý titul, konkrétne Miss SPA Aphrodite. Ten získala sympatická Sandra Šínová.

Jedna zo semifinalistiek sa rozhodla ďalej v súťaži nepokračovať. Ako uviedol portál Nový Čas, semifinalistka s číslom 14, Sarah Sudovská, odstúpila, čo bol pre organizátorky určite menší šok. 22-ročná Sarah z Hlohovca si podľa riaditeľky súťaže uvedomila, že by to nezvládla, pretože to bolo pre ňu náročné.

Jej rozhodnutie však rešpektujú a nebudú za ňu hľadať náhradu. Ostalo ešte 19 dievčat, z ktorých sa zostaví finálová dvanástka, preto je stále z čoho vyberať. Na instagramovom profile Miss Universe Slovakia by si jej profil už nenašla, vymazali aj jej video vizitku, ktorou sa predstavovala fanúšikom.

Sarah sa na svojom profile k tejto téme zatiaľ nevyjadrila, no v jej biografii stále svieti, že súťažila pod číslom 14. Môžeš si pozrieť aj jej vizitku a množstvo krásnych fotiek.

zdroj: Instagram/sarah_sudovska

Je podľa teba škoda, že Sarah odstúpila? Mala by šancu na získanie korunky?

Zdroj: cas.sk & Instagram/missuniverseslovakia & Instagram/sarah_sudovska 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.