Spomínaš si ešte na rodinu Geissenovcov, ktorí si žijú dokonalý život v prepychu a luxuse? Na Slovensku sa síce ich televízna relácia prestala vysielať v roku 2016, no natáčanie pokračovalo ďalej a momentálne majú na svojom konte až 17 sérií.

Nedávno sme ti v našom článku ukázali, ako sa za tie roky zmenili dcéry Davina a Shania. Prešli dosť veľkou premenou, ktorá neminula ani ich mamu Carmen. Dnes má milionárka 55 rokov a ako sama dobre vieš, vždy si dávala záležať na svojom vzhľade.

Posledne si na ňom necháva záležať ešte trochu viac, no dospelo to do štádia, kedy to začala trochu preháňať. Svoje fotky pridáva výrazne upravené a vyretušované, bez akýchkoľvek vrások. Pritom si stačí pozrieť pár starších záberov, na ktorých vidieť jej pribúdajúci vek. Rozdiel tiež vidieť hlavne vo videách, v ktorých zväčša nepoužíva filter.

Vek sa v tomto prípade nedá oklamať a aj keď sa Carmen snaží, svoje starnutie zjavne veľmi nezvláda. Musíme však uznať, že lepšie vyzerá práve na fotkách, kde vidieť aj vrásky, pretože sú úplne prirodzené. Jej vyretušované fotky sú naozaj ako umelé.

Vidíš tam ten výrazný rozdiel aj ty?

zdroj: instagram.com/carmengeiss_1965

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.