Šťastný pár

Hovorili mi, že môžem mať ktoréhokoľvek muža na svete. Už od kedy som bola v puberte, mali o mňa chlapci záujem. Toto nie je žiaden egotrip, ale často som počúvala o tom, že som pekná, múdra či šikovná. Lenže, zdá sa, že čím je žena „lepšia“, tým ťažšie sa jej hľadá skutočná láska. Moje srdce ju nespoznalo, až kým nestretlo teba.

Trvalo mi dlho, kým som pochopila, že väčšinu mužov nikdy nezaujímalo moje vnútro. Nezaujímala ich moja duša, ani to, čo ma robí skutočne šťastnou. Jednoducho ma len chceli mať vedľa seba. Peknú tvár, aby oni sami vyzerali lepšie. Bol to život ako v zlatej klietke.

Úspešní muži ma chceli dostať a presne vedeli, aké slová majú použiť. Ja som tým sladkým rečiam verila. A nebudem klamať, páčilo sa mi, keď som dostávala kytice ruží či iné drahé dary.

Moje srdce však šťastné nebolo

Aj keď som nejakému chlapovi uverila, že ma naozaj ľúbi, veľmi rýchlo som zistila, že to bola skôr len túžba vlastniť ma. Nejeden sa mi snažil zalepiť oči pozlátkou, no fungovalo to iba na chvíľu. Ja som chcela niečo skutočné. A keď sa zdalo, že som bola na dne, v čase, kedy by ľudia povedali, že to bolo moje najhoršie obdobie, vstúpil si mi do života ty.

Nechcel si ma po prvom rande dostať do postele, vlastne, ani si sa nesnažil ma na nejaké rande pozvať. Bol si mi „len“ dobrým priateľom, ktorý mi pomohol. Rozosmial si ma, keď som bola smutná, povzbudil si ma, keď som nevedela ako ďalej, ukázal si mi nové možnosti. A moje srdce pocítilo to, čo ešte nikdy predtým. Ani diamantový náhrdelník mi v žalúdku nespôsobil také chvenie, keď som ho zbadala.

Vďaka tebe viem, že láska nie je o drahých veciach. My dvaja si na to nepotrpíme. Radšej než večeru v Miláne mám rada našu pizzu z mrazničky, ktorú si dáme pri dobrom filme. Nekupuješ mi šperky, pretože ma viac poteší obľúbená čokoláda. Zbierame zážitky, ktoré sú cennejšie, než peniaze. Ty si cennejší, než akýkoľvek iný „boháč“ na tomto svete.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating