unsplash.com

Nie je možné, aby existoval pár, ktorý by sa raz za čas nepohádal.

Je to úplne prirodzené a keď si v silnom a zdravom vzťahu, budete sa k sebe správať s rešpektom, aj keď ste na seba naštvaní. Nebudete sa preklínať a budete si navzájom odpúšťať, aj keď to bude ťažké, no záleží vám na tom, aby ste sa k tebe správali s rešpektom a s úctou.

Nezaslúžiš si lásku, ktorá ťa ničí, ale úprimnú lásku, ktorá ťa posilní a motivuje.

Nezaslúžiš si lásku, ktorá ťa ničí, ale úprimnú lásku, ktorá ťa posilní a povzbudí ako človeka.

Nezaslúžiš si lásku, ktorá ťa ničí, ale úprimnú lásku, ktorá ťa posilní a ktorá ti ukáže, že tvoj vzťah je skutočne silný.

Nezaslúžiš si lásku, ktorá ťa ničí, ale úprimnú lásku, ktorá ťa posilní a ktorá splní tvoje očakávania od života.

“Láska musí byť vá­šeň, po­sad­nu­tosť, niečo bez čoho sa nedá žiť. Stra­tiť hlavu, za­mi­lo­vať sa do nie­koho, zo­ša­lieť a to isté spra­viť jemu. A ako ho nájsť? Len po­čúvni, čo ti ho­vorí srdce. Pre­tože pravda je, že nemá zmy­sel žiť a toto ne­spoz­nať. Prejsť tú cestu a ne­poz­nať lásku, to je ako ne­pre­žiť vô­bec nič.” – z filmu Zo­známte sa, Joe Black

zdroj: unsplash.com

„Naj­lep­šia vec, akú sa mô­žeš v ži­vote na­učiť je len mi­lo­vať a byť mi­lo­vaný.“ – z filmu Mou­lin Rouge

Žiadny vzťah nie je dokonalý, čo znamená, že nebudete stopercentne spokojní s tým, čo váš človek robí sto percent času – aj keď ste so svojou „osobou navždy“. Nezaslúžiš si lásku, ktorá ťa ničí. Pretože ak budeš neustále nechávať svoje sťažnosti a trápenia, jedného dňa sa môže stať, že váš vzťah padne na úplných základoch. Je len dôležité zodpovedať si, či to to za to stojí a koľko chceš vlastne do vzťahu investovať.

Ak chceš mať úprimnú lásku a zdravý vzťah, musíš byť s niekým, kto je schopný síce mať s tebou hádku, no takú, ktorá je plná vzájomného rešpektu a úcty jedného k druhému.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating