Na zlomené srdce sa ťažko zabúda. Tú bolesť, ktorá nastala pri sklamaní dokáže žena cítiť ešte roky. Ten pocit, že sa to môže znova zopakovať, už v nej bude navždy. A preto si postaví pred seba múr. Bude si dobre strážiť, koho nechá cez neho nakuknúť.

Nebude ľahké cez neho prejsť. Vždy, keď sa o to niekto pokúsi, ona ustúpi o krok späť. Spomenie si, ako to skončilo naposledy. Je to žena, ktorej nechceš ublížiť druhýkrát. Pretože ak to spravíš, môžeš navždy zničiť vieru v lásku. Môžeš zničiť jeden ľudský život, ktorý sa bude báť šťastia, lebo zo skúsenosti bude očakávať, že po chvíli šťastia príde veľká rana.

So ženou, ktorá už mala srdce zlomené, by si sa ozaj nemal zahrávať.

Ona už totiž bude tušiť, keď to s ňou nebudeš myslieť vážne. Bude vedieť, že to jej srdce nechceš strážiť navždy. Preto ju budeš dobíjať večnosť, aby si si uvedomil, že láska pre ňu viac neznamená hru. Buď ju miluješ alebo nie. Nič medzi tým ti nedovolí. A nič, čo by sklamalo jej dôveru, ti viac neodpustí.

Keď však bude pre teba tá pravá, ver, že ti dá všetko. Bude ťa milovať dvakrát toľko, ako ty ju. Bude k tebe úprimná a nikdy nedovolí, aby si aj ty zažil sklamanie. A už vôbec nie, aby ona bola tým človekom, čo ho spôsobí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.