Britská speváčka si užíva nielen to, že je nezadaná, ale aj randenie. Interpretke by sa najviac páčilo romantické stretnutie na lyžovačke. 

Tridsaťdvaročná interpretka, ktorá sa v roku 2014 rozviedla s morským biológom Adamom Gouraguineom, sa tak vyjadrila pre noviny Sunday Mirror. „V súčasnosti si naozaj užívam, že som nezadaná. Je to celkom nový svet, je to zaujímavé. Dlho to (ľúbostný život, pozn. SITA) bola v mojom živote vážna vec, takže teraz sa chcem zabávať a lepšie pochopiť mužský svet. Je to svet, ktorý som nikdy naozaj nepreskúmala. Stále sa ho snažím pochopiť,“ vyhlásila rodáčka z Sunderlandu.

Sandé sa vyjadrila, že na schôdzkach, ktoré doposiaľ absolvovala ju síce bavili, no chcela by zažiť aj niečo viac vzrušujúce. „Všetky moje rande boli veľmi zábavné. Myslím, že by som chcela stráviť rande lyžovaním na krytej zjazdovke. Je to na mojom zozname vecí, ktoré treba urobiť. Ak sa stretávate s novými ľuďmi, najmä ak ste sa v živote dostali do bodu, keď sa chápete a rešpektujete, nemusíte sa držať pravidiel,“ skonštatovala speváčka.

Adele Emily Sandé po prvý raz zaujala v roku 2009 spoluprácou s rapperom Chipmunkom na piesni Diamond Rings, ktorá sa dostala do prvej desiatky britského singlového rebríčka. Na konte má napríklad štyri BRIT Awards, dve Ivor Novello Awards či jednu Q Award. V piatok 13. septembra uvedie na trh tretiu štúdiovku Real Life.

Zdroj: mirror.co.uk, SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.