Slová pre teba.

Tebe, ktorý sa na mňa začal pozerať inak. Tebe, na ktorom som si začala všímať , že som objektom tvojej pozornosti.

Začali sme od zlého konca. Rozprával si hlúposti a ja som sa smiala, že takto ma nezbalíš. Rozprávalo z teba len ego a vnímal si len moje telo. Ta „láska“ bola nesprávna. Mali sme len chtíč a svoje egá. Nemali sme pre seba nič navyše. Nič krajšie. Moje presvedčenie o nezlomnosti Boh preskúšal a pripomenul mi ,že sa ľahko môžme cítiť ako papier. Ako ten papier,na ktorom po tom všetkom ostávajú len slová na ukončenie príbehu.

zdroj: autorka článku

Tvrdohlavo som si pýtala tvoju spoločnosť. Ukazovala som presný opak toho, čo som cítila. Zabávala som sa, ale vo vnútri kričal smútok. Videl si ma chodiť von s veľa kamarátmi, ale nevedel si, že s nimi nechcem nič viac, že ak dávajú náznak, tak ich odmietam, že ma nezaujímajú. Len som sa chcela rozprávať, zmeniť myšlienky.

Čakala som znamenie. Všímala si tvoju gestiku,reakcie ktoré o tebe povedali veľa. Spoznávala som ťa ale nemohla som čakať nič iné ako spätnú väzbu. Zabával si sa, vyhľadával ženskú spoločnosť. Sama som si to privolávala. Tvoje odmietanie.

zdroj: autorka článku

A teraz tu sedím so snahou odpútať sa a ísť ďalej. Už bez premýšľania čo ako… Udialo sa toho tak veľa a zároveň tak málo.

Napriek všetkému som sa rozhodla vyjsť zo začarovaného kruhu. Aby som opäť mohla s úsmevom vítať ďalší deň. Je tu ešte toho toľko čo chcem zažiť. Ale už bez otvorených rán…

zdroj: autorka článku

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.