instagram/charlyjordan

Žena, ktorá má zlomené srdce, túži iba po jednom – aby sa tá bolesť dala vymazať, aby sa dal vrátiť čas a všetko bolo presne také, ako predtým. No takto poznačený vzťah už nikdy nebude rovnaký. Aj keď je krásne dať človeku druhú šancu, existujú prípady, v ktorých by si sa k niekomu, kto ti ublížil, rozhodne vrátiť nemala.

Keď niekoho miluješ, si schopná spraviť čokoľvek, aby ti boli tvoje city opätované. Dokonca aj odpustiť veci, ktoré sa neodpúšťajú. Také, na ktoré treba iba zabudnúť. Je ľahšie pretrpieť tú ranu, ktorú ti spôsobil ako začať úplne od znova, však? No ver, že to nie je to správne rozhodnutie.

Totiž, ak niekto, kto ti tvrdil, že ťa miluje, bol schopný raniť ťa v akomkoľvek smere, nebola to skutočná láska. A je veľmi naivné veriť sľubom, že už nikdy by tak neurobil.

Ak si schopná odpustiť človeku, ktorý ti zlomil srdce, máš náš obdiv. Si silná a vyrovnaná žena. No ak mu odpustíš a dávaš stále ďalšiu a ďalšiu šancu, si len tá, ktorá sa bude motať v nekonečnom kruhu sklamaní.

Podviedol ťa raz? Spravil to aj druhýkrát? Potom si nezaslúži on teba, nie ty jeho. Nevracaj sa. Dáva ti nekonečné sľuby o tom, ako sa zmení? No ani šiestu šancu nevyužil a nedokázal ti to? Nevracaj sa k nemu. Máš na lepšieho. Správal sa k tebe tak, že sa cítiš byť kvôli nemu menejcenná? Nevracaj sa k nemu. Si viac, ako z teba robil on.

Iba láska na vzťah nestačí, ale to už dávno vieš. Iba tvoje pekné spomienky nemôžu živiť nádej, že všetko bude raz iné. Buď s človekom, ktorý ti naplní srdce pokojom, nie pochybnosťami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating