Minulý rok, presne okolo januára som bola s mužom, ktorý mi stále dával falošné nádeje, že budeme šťastní. Že budeme vo vzťahu, ktorý bude úspešný.

No veta „Nie som pripravená na vzťah“ začala byť pesnička, ktorá mi išla v hlave stále dookola. Týchto 5 slov ma dostalo do takej neistoty, že som tomu nakoniec uverila aj ja sama.

Ale potom si prišiel ty a všetci razom zmizli. Bola som vystrašená, možno plachá, pretože každým krokom som si myslela, že je to príliš dobré na to, aby to bola pravda. Od začiatku sme si sadli. Mali sme toľko veľa vecí spoločných, že som sa bála, ako je to možné. Myslela som si, že si ma tajne sledoval predtým, ako sme sa stretli a že si vedel, že mám rada biele ruže a kokosovú čokoládu.

Zobral si ma pozerať sa na hviezdy v deň mojich narodenín. Vieš, ako dlho som čakala na takého muža, ktorý by ma tam zobral? Urobili sme si piknik v parku pri katedrále, čítali sme si knihu opretú o stromy a bolo nám dobre. V lete sme jedli zmrzlinu vždy toho opačného.

zdroj: unsplash.com

Na jeseň sme spolu piekli jablkový koláč a cesto bolo po celej kuchyni. Uvarili sme si horúcu čokoládu so šťahačkou, pozerali sme film a bolo nám dobre.

Všade spolu nám bolo dobre. Vždy, keď sme spolu je nám dobre. 

Moja láska k tebe je tá najúprimnejšia, akú ti viem dať. 

Viem, že niekedy je zložité rozprávať sa o budúcnosti a čo bude ďalej, pretože sa bojím že sa budú opakovať chyby z minulosti. Ale napriek tomu milujem teba, tvoju dušu, tvoje srdce a spôsob, akým sa o mňa staráš v zlých dňoch, keď chcem vypnúť.

Milujem ťa a nikdy to nepopriem, pretože ten pocit ma robí šťastnou. Ten pocit, že mám niekoho, na kom mi záleží a tebe záleží tiež na mne. Ten pocit, že naša láska je tá pravá a vydrží to.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.