Nikdy som nemala rada fitká. Vlastne som ich neznášala. Rok som chodila s osobným trénerom a aj vďaka tomu som mala posilňovne dlho asociované s debilmi.

A ani predtým som nebola nejak aktívne dievča. Nevedela som sa jednoducho motivovať. Bola som z tých dievčat, ktoré si na telesnú na strednej vybavilo výnimku od doktorky.

Keď som prišla na výšku, cvičili všetci. Bolo to jednoducho v kurze, všetci pili tie nechutné zelené smoothies a machrovali s jedlom v krabičkách. Všetky kamošky sa zmenšovali, len ja som bola stále tá „priemerná“.

Raz som si kúpila permanentku a vošla do posilky. Netušila som, ako jednotlivé stroje fungujú. Musela som vyzerať vážne hlúpo. Všetky tie sexy ženy a ja v starých teplákoch a číňankách..chcela som vyzerať ako ony, tak som začala chodiť do posilňovne každý deň po škole.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Každý deň dostal nový názov. Pondelok som volala Yoga, utorok Kardio, stredu Sila. Vyhorela som ako nič. Pretože som nevidela výsledky a pretože som si nedopriala oddych.  Neznášala som fitko ešte viac.

zdroj: freepik.com