Keď vidíš svoje kamarátky s ich frajermi a máš pocit, že ty si nevieš predstaviť, že by si bola s mužom. Nevieš si predstaviť ako by to fungovalo. Od malička ti hovorí, že sa jedného dňa vydáš za muža, budete mať aspoň dve deti budeš pracovať a keď budeš mať šťastie dožiješ sa vnúčat.

Ale ty si sa celý ten čas na nich dívala a nechápala si, prečo ťa táto myšlienka napĺňa. Prešli sa základnou školou, kde tvoje spolužiačky riešili make-up a ktorý chlapec sa im páči a ktorý nie. Ale ty si sa nevedela zapojiť do debaty, pretože žiadny chlapec sa ti nepáčil. Narozdiel od spolužiačok si si lámala hlavu, prečo sa ti páči tvoja učiteľka. Myslela si si, že keď prejdeš na strednú školu tak sa to zmení. Ale opak bol pravdou. Začala si si uvedomovať viac a viac, že TY si iná.A chcem aby si vedela, že je v poriadku byť INÁ. Zo začiatku to možno priatelia a rodina nepochopia ale keď uvidia, že si šťastná, že si si to priznala a nebojíš sa to povedať iným ľudom. Tak budú radi, že ťa majú v rodine, pretože stále si ten istý človek s dobrým srdcom, snami a plánmi. Avšak chceš mať po svojom boku ŽENU. Vieš si predstaviť so ženou svadbu, deti a rodinu. Toto je to, čo ti na začiatku tvojho života nesedelo. Aj keď sa môžeš cítiť stratene a myslieť si, že nevieš kto si. Stačí keď sa pozrieš do zrkadla a začneš sa sama sebe páčiť a milovať sa. Pretože príde veľa žien, ktoré ti zlomia srdce a možno aj TY im zlomíš srdce. 

Ale keď budeš trpezlivá. Jedného dňa ti príde do života žena, vďaka ktorej to všetko pochopíš. Všetky tie sklamania predtým ti budú dávať zmysel. Pretože ťa formovali, robili z TEBA silnejšiu ženu. Kamarátky ti mnohokrát pomáhali dostať sa po ťažkom rozchode na nohy. Aj keď si ty mala chuť to ukončiť, všetko. Modlila si sa aby si sa ráno už nezobudila. Ale TY si každý deň znova a znova vstávala a žila svoj život. A teraz po tom všetkom s ňou. Tomu chápeš, všetko do seba zapadlo ako puzzle.

NEBOJ SA A ŽI!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.