instagram.com/biankarumanova

Známa slovenská influencerka a podnikateľka Bianka Rumanová túžila po dovolenke, ako sa patrí. Spolu s priateľom Martinom Chylom zavítali na grécky ostrov Zakyntos a túto voľbu vôbec neľutujú. Viac o tom informovala Bianka na svojom instagramovom profile.

Hoci ju Grécko nikdy nelákalo, raz dostala inšpiráciu a neváhala si pobaliť veci. V tejto destinácií bola už pred rokom. Prečo sa ju rozhodla znova navštíviť?

„A tak sa nám tu minulý rok páčilo, že namiesto Santorini, Mykonosu či iných známejších miest som zvolila zas Zakynthos na Maťove narodky. A aj zato lebo sme si minulý rok povedali, že budúci rok sem musíme prisť zas. Tak aj ubytko máme zatiaľ rovnaké. A fakt je tento Zakynthos peckový,“ napísala vo svojom poste.

Už z fotografií je vidieť, že táto destinácia by dokázala potešiť nejedného človeka. Bianka uviedla, že hoci by chcela navštíviť aj ostatné miesta, túžila sa sem vrátiť.

„Extrémne nádherné miesta, zákutia, výhľady, nenormálne západy slnka z útesu, super jedlo a celkovo feeling. Určite chcem vidieť aj iné lokácie v Grécku, ale veľmi som sa sem chcela ešte vrátiť,“ opísala kvality Zakyntosu.

V jedlách je tiež mnoho na výber, no Bianka radí tradičnú grécku kuchyňu. Prípadne, ako turistka, by si mala dať aj na odporúčanie domácich. Ich kulinárske špeciality dokážu naozaj prekvapiť.

Brala by si aj ty takúto dovolenku?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie