Photo by Taryn Elliott from Pexels

Azda každá single žena, ktorá túži po vzťahu a nedarí sa jej, si kladie otázku Ako zbaliť chlapa? Robím niečo zle? Nie drahá, nič nerobíš zle. Iba stačí použiť pár trikov, ktorými si získaš jeho pozornosť. Zabudni na otrepané frázy a ponižovanie sa, toto iste zaberie!

Na očiach = v mysli

Hovorí sa, že keď niečo zíde z očí, zíde aj z mysle. Takže to musí fungovať aj opačne! Ak niečo často vidíš, začneš to podvedome vnímať a čoraz viac na to myslieť. Nie, teraz nemáš každý deň dávať na profil svoje nové selfíčka, promenádovať sa dookola pred jeho domom a byť vždy tam, kde on. Iba občas. Na drinku v jeho obľúbenom bare, na akcii, ktorá sa koná v meste, na stretku so spoločnými známymi. Nič nepreháňaj, no uisti sa, že si ťa všimne.

Náhoda alebo osud?

No dobre, keď nemáš možnosť sa mu náhodne objavovať pred nosom, chce to trochu akčnejší plán. Taký, aby si ťa dobre zapamätal. Že vraziť do seba košíkmi v obchode sa môže stať iba vo filme? Nuž, never tomu. Zahraj sa na tajného špióna, nenápadne si zisti, kde na neho môžeš naraziť a vymysli tú najlepšiu „náhodu“, vďaka ktorej sa dáte do reči.

Zahraj to na nedostupnú

Keď už budeš mať jeho pozornosť, nedaj najavo, že každý večer snívaš o tom, ako spolu stojíte pred oltárom. Chlapi chcú to, čo nemôžu mať. Neodpisuj mu preto ihneď na správu, občas nedvihni telefón a na rande mu okrem svojej krásy a šarmantnosti ukáž aj trocha tajomna. Nech si nemyslí, že si ľahká korisť a nech túži po tom, kedy ťa bude môcť konečne pobozkať.

Na nič sa nehraj

To, že to budeš hrať na nedostupnú však neznamená, že sa máš hrať na inú osobu. Čo sa týka názorov a správania, buď vždy sama sebou. Ak by vám to vyšlo, prišiel by na to, kto v skutočnosti si. Muži milujú, keď sú ženy spontánne, nehrajú sa na chutné namyslené bábiky a je sa s nimi o čom rozprávať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating