Zima je v plnom prúde a pomaly, ale isto sa blíži do svojej druhej polovici. Na internete nájdeš kopec rád, ako svoj outfit urobíš jedinečným. My ti však ponúkneme zopár tipov, ako so svojím štýlovým outfitom určite zažiariš aj napriek chladnému počasiu. A to vďaka najštýlovejším slovenským blogerkám. 🙂
1. Lapkinn
Počas zimného obdobia je ako aj po roky predtým v móde vrstvenie. Ak navštíviš na instagrame profil Lindy Adamčíkovej, určite ťa inšpiruje svojim farebným či vzorovitým vymýšľaním svojich outfitov.

2. Sona Sulek
Ďalšou výbornou inšpiráciou pre tvoj zimný outfit môže byť aj táto slovenská fashionloverka. Na jej instagramovom profile nájdeš nejeden outfit, s ktorým ak sa budeš inšpirovať, tak ťa na ulici neprehliadne ani jedno oko.

3. Janka Topánka
Instagramový profil Janky musíš sledovať každý jeden deň. Nielenže pridáva zaujímavé story zo svojho života do insta stories, ale taktiež v jej profile nájdeš outfity, ktoré stoja naozaj za to. Janka občas predáva super kúsky zo svojej skrine, takže neváhaj a určite sa ňou inšpiruj.

4. Mona Jelínková
Monika je dvadsaťročná študentka, ktorá miluje módu. Ochutnávku z jej outfitov nájdeš na jej instagramovom profile. Určite tam nájdeš veľa inšpirácií, keď sa nebudeš vedieť rozhodnúť nad svojím outfitom.

▪️◾️◼️◼️◾️▪️

A post shared by Monika Jelínková (@monajelinkova) on

•November•

A post shared by Monika Jelínková (@monajelinkova) on

5. Sweetladylollipop 
Jednou z najznámejších slovenských fashion blogeriek je aj Ivana Petrušová, ktorej profil ťa ohromí nejednou stylingovou kreáciou do chladného počasia. Odkaz jej profilu je jasný, čiapky a vlna sú túto zimu najviac IN.

Možno to bude znieť veľmi smiešne, ale verte mi, vatované či páperové bundy sú liek na všetko. Vážne! Obzvlášť teraz, v zime. Či je sneh alebo fúka, či si chcete obliecť džínsy alebo šaty, či ste casual, sporty alebo elegant, nízka, vysoká, single alebo mama troch neposedných detí, tzv. „puffer“ vyrieši všetko na svete. Určite si pamätáte, ako som v čase, kedy začali tieto „kozmonautské“ bundy prichádzať do módy, písala o tom, že som v tínedžerskom veku neznášala. Za posledné dva-tri roky sa toho však veľa zmenilo a ja si na zimu už snáď ani neviem predstaviť lepšiu voľbu. Dobre, číslo jedna pre mňa osobne vždy bol aj bude dlhý vlnený kabát s elegantnejším vzhľadom, no ani tieto bundy nie sú na zahodenie! Teraz ich majú v obchodoch snáď v každej farbe, ktorú si vie človek predstaviť a dokonca aj v rôznych dĺžkach a strihoch. Mne osobne najviac vyhovuje rovný strih pod kolená alebo „vajíčkový“ pod zadok. Tento rok som si kúpila aj dve (či tri?) kratšie, ktoré siahajú do pása. Vyzerajú skvelo a aj sa dobre nosia a kombinujú, len keď fúka, nenosím ich, pretože mi ich zvykne podfukovať a na to bývam celkom háklivá. Inak sú však tieto bundy spoľahlivým partnerom do každého počasia a za každej situácie – chvíľu som otáľala, či ich nosiť aj so šatami, ale napokon som sa odhodlala a myslím, že je to presne ten typ bundy, ktorý si rozumie s akýmkoľvek oblečením. Nový post na blogu 🤗😘 #sweetladylollipop #ootd #dnesnosim #mohitogirls #ccc #winteroutfit #bratislava #slovakia #pufferjacket #puffer

A post shared by Ivanka Petrušová (@sweetladylollipop) on

6.Freesshion
Vieš, bez ktorého doplnku sa nezaobídeš počas chladných mesiacov? Jednoznačne bez kabátikov. Tento rok je dokonca IN nosiť doplnky vo farbách kabátikov. Na insta profile Freesshion určite nájdeš kopec inšpirácií, ako svojmu outfitu dodať ten správny šmrnc.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.