instagram.com/couplegoals
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Ak by si si mala predstaviť dokonalú a vášnivú noc s človekom, ktorého miluješ, ako by vyzerala? Dobrá večera, sviečky, romantická hudba v pozadí a predvedenie sa v novej bielizni. Ideálny plán, ak si zabudla, že práve dnes je Valentín!

Každá žena pre svojho drahého rada pripraví večerné prekvapenie ako z filmu. S pohárom vína v ruke a podväzkami na nohách. Väčšinou ak ide o výnimočný deň. Narodeniny, výročie, či práve dnešný sviatok zamilovaných – Valentín. Čo tak nečakať na to, čo dostaneš ty od neho a pripraviť mu prekvapenie ako prejav lásky? Nevieš ako na to?

Priprav mu dnes extra večer a prekvap ho iba tak, namiesto sledovania ďalšej časti seriálu alebo použi svoju fantáziu na nezvyčajnom mieste, kde nebude čakať, že by sa to mohlo stať. Vtedy vám bude stačiť iba chuť, ktorú môžete podporiť prezervatívom určeným na zintenzívnenie zážitku.

Ak máš možnosť prekvapiť ho za zatvorenými dverami vašej spálne, poď do toho! Dobre vieš, čo sa mu páči, takže s tým nebudeš mať problém. Milo ho však prekvapíš, ak prídeš s niečím novým. Je jedno, či pôjde o novú spodnú bielizeň, polohu, či pomôcku, ktorá vám prinesie viac vzrušenia.

Medzi najobľúbenejšie patria stimulujúce gély na zintenzívnenie zážitku, či chvejivé hračky s rovnakým efektom. No a aby ste si to užili čo najdlhšie, použite ochranu, ktorá tvoje vyvrcholenie urýchli a jeho spomalí. Za niečo také si rozhodne vyslúžiš titul najlepšia žena.

Muži jednoducho zbožňujú spontánne ženy a prekvapenia, ktoré končia dobrým posteľným zážitkom. Hlave teda to milovanie. Na Valentína dúfajú, že sa to práve dnes stane, keď už je ten špeciálny deň. Veď za kyticu kvetov či sladkú bonboniéru by si trocha lásky zaslúžili. Navyše si spomeň, aký je rád, keď to niekedy nejak oživíte. Ešte dlho potom sa zdá, že ťa miluje viac, ako dovtedy.

Nuž, mužom stačí k prejaveniu lásky práve to intímne zblíženie. A ty si nemusíš lámať hlavu nad žiadnym darčekom. Hovorí sa, že Valentín je sviatkom pre romantické ženy, no ak ho prekvapíš ty, aj on ho bude brať ako deň, kedy sa oslavuje láska. Nezabúdaj však, že na to, aby ste si užili kus intimity či vyskúšali v posteli nové veci nemusí byť práve sviatok. Vášeň by sa nemala obmedzovať na určitý dátum, je totiž prejavom lásky kedykoľvek a kdekoľvek. Tak mu ju ukáž!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating