instagram/tvmarkizaofficial/queen.plackova

Už čoskoro spustí televízia Markíza svoju novú reality show, Love Island, od ktorej môžeme čakať mnohé pikantnosti. V dome na Kanárskych ostrovoch zavrú 20 mladých ľudí, ktorí budú bojovať o lásku aj peňažnú výhru 75-tisíc eur priamo pred kamerami. Romantiku ako v Svadbe na prvý pohľad či podmienky ako na Farme ale nečakaj.

Domom sa totiž myslí obrovská luxusná vila s veľkým bazénom, relax zónou, miestom na cvičenie či spoločnou veľkou spálňou, jednoducho, súťažiaci sa tu budú mať ako v bavlnke. Okrem vystavovania svojich tiel a leňošenia ich však čaká boj o finálové miesta. Z desiatich žien a desiatich mužov sa k nim dostanú len dvaja súťažiaci.

Počas súťaže spolu účastníci flirtujú, tvoria páry, zase ich rozbíjajú, zbližujú sa, formujú spojenectvá, intrigujú, a to všetko s jasným cieľom – dostať sa do finálovej dvojice. A čo si vyberú potom? Zláka ich vidina kopy peňazí, alebo budú radšej hlasovať pre lásku a spoločné šťastie?“ objasnila koncept televízia.

Ako to bude priamo na mieste vyzerať, si šla pozrieť aj Zuzana Strausz Plačková, ktorá sa aktuálne nachádza priamo na mieste. Ona sama sa v minulosti zúčastnila podobnej reality šou s názvom Hotel Paradise.

Na Instagrame previedla fanúšikov celou vilou, aby im tak dovolila nakuknúť do zákulisia skôr, než sa Love Island začne už o týždeň vysielať na streamovacej službe Voyo.

Prvé oficiálne zábery z vily si môžeš pozrieť aj v tomto videu

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News