Shakira a bývalý partner speváčky, Gerard Piqué

Zdá sa, že kritika sa bude na oboch valiť z každej strany. Rozchod svetoznámej speváčky Shakiry a nemenej známeho futbalistu, Gerarda Piquého, rozhádal nielen ich, ale aj tisíce fanúšikov. Po odhalení nevery si svoj hnev vybila v piesni, na čo už bývalý partner speváčky reagoval na Instagrame fotkou s milenkou. Lavína kritiky tak na seba nenechala dlho čakať.

V lete minulého roka sa na verejnosť dostala správa o tom, že Gerard a Shakira idú oficiálne od seba. Po tom, čo mala speváčka pochybnosti, sa jej potvrdilo, že jej o 10 rokov mladší partner má milenku. Zaujímavé je aj to, že na to prišla aj vďaka džemu, z ktorého jej v čase, keď speváčka nebola doma, ubudlo, aj keď jej partner ani deti ho nemajú radi.

Obavy obľúbenej speváčky sa naplnili – po 12 rokoch vzťahu, ktorý sa nespečatil manželstvom, prišiel bolestivý koniec.

Shakira a Gerard Piqué s rodinou
zdroj: Instagram/3gerardpique

Bývalý partner speváčky Shakiry pod paľbou kritiky

Teda, fanúšikovia si len ťažko zvykajú na to, že už je partnerom inej ženy. Po odhalení nevery sa prišlo aj na identitu jeho dovtedy „len“ milenky. Ide o mladú študentku a členku jeho pracovného tímu, menom Clara Chia Marti, s ktorou sa začal objavovať aj na verejnosti. S už expartnerkou Shakirou si pritom sľúbili, že aspoň rok sa tak nestane, aby chránili svoje deti pred príliš rýchlymi zmenami.

Aj to bol zrejme jeden z dôvodov, prečo sa speváčka poriadne nahnevala a vydala pieseň, v ktorom si na Gerardovi a Clare poriadne zgustla. Medzi štipľavými odkazmi nechýbali ani slová v zmysle, že jej neverný partner vymenil Ferrari za Twingo či Rolex za Casio. Za tento song si vyslúžila nielen chválu, ale aj kritiku. Lepšie na tom neostala ani reakcia Piquého.

Futbalista sa rozhodol reagovať na pieseň tak, že na svoj Instagram pridal prvú oficiálnu fotografiu s Clarou. Asi nemohol čakať nič iné ako to, že sa pod ňou rozprúdi lavína komentárov. Medzi pochvalnými sa však našla aj poriadna kritika.

„Nechápem, ako môže táto žena dôverovať mužovi, ktorý toto urobil svojej partnerke a deťom. Ak to urobil jej, urobí to isté aj jej. A žena, ktorá je schopná zruinovať rodinu, je človek bez sebaúcty a bez empatie,“ znel jeden z nich.

„Mal by si sa hanbiť. Zničil si svoju krásnu rodinu len preto, že si si nevedel udržať svojho „kamoša“ v nohaviciach,“ bolo v ďalšom. Táto žena sa nechytá na matku tvojich detí,“ a to je len niekoľko komentárov, ktoré dvojicu nešetrili.

Zdroj: Instagram/3gerardpique

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News