Photo by Lauren Richmond from Unsplash

Nevera je niečo, čo je len ťažko odpustiteľné. Aj keď sa hovorí, že väčšinou podvádzajú muži, ani my nie sme bez viny. Kým u chlapov ide naozaj prevažne o fyzickú túžbu, ktorej nedokážu odolať, u nás je to často trochu premyslenejšie. 

Samozrejme, že ani my niekedy nedokážeme odolať čaru a chémii, ktorá zavládne. Ak sa však žena rozhodne podviesť, neraz za tým treba hľadať iný dôvod.

Pomsta

Ak je žena podvedená, často v sebe cíti smútok a zlosť, ktoré ju doženú k tomu, aby sa mužovi pomstila. Ideálny spôsob je práve podvedenie. Veď aké požičaj, také vráť. V takomto prípade ide len málokedy o skutočnú túžbu. No čo je najhoršie, po samotnom podvedení sa neraz dostavia aj výčitky svedomia.

Zvyšovanie svojho sebavedomia

Ruku na srdce, určite aj teba poteší a zahreje pri srdiečku, keď niekto pochváli ako vyzeráš. My, ženy, sa často podceňujeme a máme problém so zdravým sebavedomím. Ak sa teda objaví niekto, pre koho sme atraktívne, máme problém odolať. V tej chvíli nám totiž nedochádza, že chlapi na nás používajú len svoje osvedčené triky.

Nuda

Stereotyp a nuda sú najväčším strašiakom každého vzťahu. Ak sa žena vo vzťahu nudí, pretože jej partner neposkytuje to, čo by chcela a potrebovala, dobrodružstvo začne hľadať niekde inde.

Osamelosť

Každá žena sa chce cítiť milovaná. Veľa mužov však zabúda na to, že nám niekedy stačí aj obyčajné pohladenie, objatie či bozk. Často sa tak cítime osamelé, sme nešťastné a oporu hľadáme v náručí iného muža. Nerozmýšľame pritom nad tým, či si s daným mužom budeme rozumieť. V tej chvíli len chceme uspokojiť naše túžby a potreby.

Ukončenie vzťahu

Dosť tvrdé ukončenie vzťahu, no niektoré ženy majú problém s konfrontáciou a nechcú pred mužom priznať, že sa chcú rozísť. Radšej si nájdu dobrý dôvod na to, aby ich chlap opustil sám. A nevera je jedným z najlepších dôvodov. Je to zvláštne, no niekedy sa to naozaj deje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating