Nie je to láska, princezná. Naozaj. To, čo práve zažívaš sa láskou nenazýva, nedá sa to láske prirovnať. Viem, že ťa to bolí, viem, že si sa zaľúbila. Ale ty si silná a musíš ísť hrdo ďalej sama bez neho. On nie je ten princ, ktorý má byť s tebou. Toto je len obyčajný pako, ktorý ti nechtiac skrížil cestu za skutočným šťastím..

Unsplash.com

Láska má rôzne podoby, ale ani jedna z nich nemá nič spoločné s tým, čo si práve ty zažila pri ňom. Nie sú v tom city, nie je v tom láska. Je to len prázdnota. Sú to stretnutia, ktoré ti nič nedajú, len zlomené srdce, preplakané dni a prepité noci. Keby ťa ľúbil, nečakala by si na to, kým sa ozve. Nečakala by si na to, či ťa pozve von, taktiež by si nečakala na to, kým ho uvidíš nejakou náhodou v meste.
Nestál za to, aj tak ťa dostal, však? Ale to predsa nevadí, netráp sa. Občas každý z nás šliapneme vedľa a vyberie si nesprávnu osobu, ktorá nás naučí, čo nie je láska, čo je len priateľstvo s výhodami. Je mi ľúto, že už ho viac nepobozkáš, že už viac nebudeš cítiť jeho pevný stisk ruky a jeho vôňu neucítiš, pretože už ťa viackrát neobjíme. Uvedom si, že on stratil veľmi špeciálnu osobu, o ktorú prísť nikdy nemal, stratil viac ako lásku či priateľa, ale pokiaľ mu je takýto „rozhádzaný“ život prednejší, ako ty a všetko spojené s tebou, tak ho nechaj odísť.

unsplash.com

Neoplatí sa ti čakať na niekoho ako je on.
ON nikdy neuvidí tu lásku v tvojich očiach.
ON nikdy neuvidí tie dôležité veci, ktoré pre neho robíš.
ON nikdy neuvidí to, ako sa trápiš, keď ti nevolá.
ON neuvidí nič z toho, pretože je zaslepený hľadaním jednorázových vzťahov, zatiaľ čo by sa mal venovať budovaniu vzťahu s tebou.
Ak jedného dňa, po tom, ako ho opustíš, nájdeš lásku a pochopíš, prečo sa toto láskou nazvať nedalo. A ja ti prajem, aby ťa videl ON šťastnú, usmiatu a zamilovanú po boku princa, ktorý dal význam slovu LÁSKA.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.