Môžeš sa snažiť ako chceš. Ľudia ťa nikdy nebudú chápať. Budeš bez energie a chuti žiť. Vždy si budú myslieť, že robíš jednu hlúposť za druhou. Ale ty len žiješ svoj život podľa svojích pravidiel. A aj keď máš za sebou veľa pádov na hubu tak si sa vždy postavila na nohy a s hlavou hore si išla nebojácne ďalej. Oni to nechápu a ani nemusia. Je to tvoja DOBRODRUŽNÁ cesta. Kde objavuješ samú seba. Akú máš obrovskú silu. Možno si občas hovoríš, že nie si silná. Ale v tých najťažších momentoch sa tvoja sila prebudí.

zdroj: unsplash.com

Možno nemáš pevnú vôľu vzdať sa sladkého aj keď sa ti smejú, že ti z toho rastie brucho. No a čo. Nie je to zdravé ale čo vlastne v dnešnej dobe je? Byť vegetariánom / veganom sa stáva IN. Veľa ľudí má tendenciu ísť s dobou. Ale načo? Aby sa zapáčili iným? Aby mali uznanie iných ľudí? Ty to nepotrebuješ. Potrebuješ svoje vlastné uznanie, lásku a podporu. Tvoj život je celý o Tebe a nemyslím tým sebeckým spôsobom. Musíš najprv objaviť samú seba aby ti do života mohli prísť tí správni ľudia. Nehanbi sa za to aká si. Si jedinečná! Choď kam ti hovorí srdce.

zdroj: unsplash.com

Nesnaž sa zaujať druhých. Ale zaujmi seba! Nie je jednoduché vzdať sa ľudí, ktorí si hovoria kamaráti. Ale keď im ukážeš svoju pravú tvár tak sa to niektorým ľudom nebude páčiť. Pretože prestaneš skákať ako oni pískajú. Nebudú vedieť z teba čerpať energiu.

Budeš sa viac smiať, viac sa zabávať. Viac si užívať život a tí praví priatelia sa nájdu a zostanú.

Jedného dňa ti prídu do života ľudia, ktorí ťa budú chápať. Budu vedieť, že chcú byť priateľmi/ rodinou. Nebude to možno hneď ale jedného dňa. Keď objavíš samú seba. Naučíš sa žiť sama so sebou. Nebudeš musieť vyhľadávať spoločnosť ľudí, u ktorých sa necítiš dobre. Prestaneš sa báť byť občas sama so sebou.

Jedného dňa! Ver mi! 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.