Photo by Flora Westbrook from Pexels

Z tých najväčších chýb, vznikajú najlepšie skúsenosti. A ty si u mňa nebol výnimkou. Hoci som vedela od začiatku, že s tebou budú iba problémy, neskutočne ma to k tebe ťahalo.

Pravidelne si mi dokazoval, že vybrať si teba je nesprávne. Ale ako každá žena žijem v predstavách o tom, že muža ľahko „zmením“. Nie. Opak je pravdou, nezmením. Iba každou novou šancou mu dokazujem, že má priestor mi ublížiť a sám sebe dokázať, že on je ten „nad vecou“.

Hľadala som v tebe neustále to dobré, pretože som videla, že tam kdesi hlboko v tebe ten kus dobra je. Že nie si až tak veľmi sebecký, že by si pre seba a svoj prospech dokázal ublížiť niekomu, koho údajne miluješ, niekomu, kto bol ochotný pre teba obetovať a dať ti všetko. Ale mýlila som sa.

Strašne som sa v tebe sklamala

Nikdy, ale naozaj nikdy, neskúšaj povedať, že som sa nesnažila, že som ťa nemilovala, nebojovala o teba a hlavne, že som ti dookola nedávala šancu byť so mnou!

A keď som konečne našla muža, ktorý mi k srdcu prírastol, ktorý má podporuje, miluje, ochraňuje, rozosmieva, prečo sa za každú cenu snažíš toto všetko medzi mnou a ním prekaziť?!

Som šťastná

Úprimne. A neviem, čo ďalej život prinesie, ale dúfam, že po mojom boku bude on. Boli dni, kedy som dúfala, že po mojom boku budeš stáť ty, že budeš spoločne so mnou budovať niečo vzácne, prežívať tieto krásne okamihy, že budeš spoločne so mnou prežívať tento svet. Ale už nie si mojou prioritou. Ani mojou voľbou. Pretože si ma sklamal, mnohokrát si ma klamal, podvádzal a stále zrádzal moju dôveru a lásku k tebe.

Neodišla som vtedy, pretože som ťa prestala milovať. Odišla som, pretože som cítila, že ty nemiluješ mňa. A ako každá žena, aj ja mám právo na lásku, no a mala som šťastie, že som ju našla. Hoci nie v tebe, ale v niekom skutočne úžasnom. Ty sám si bol dôvod môjho odchodu. Tak nesnaž sa ničiť niečo, čo sa budovalo dosť dlho na to, aby to prekazila osoba, ktorá si nebola schopná vážiť toho, čo pre ňu milujúci človek robí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating