… pretože nepatrím ani medzi tie farebné.

Kedysi dávno som si myslela, že môžem milovať niekoho, kto má len peknú tvár. No potom … potom som bola čoraz staršia a staršia a uvedomila som si, že oveľa viac na svete ako pekná tvár, ma priťahuje krásna duša a osobnosť.

zdroj: pexels.com

Spoznala som takého muža. Takého, ktorý mal charaker, vedel sa správať, bol inteligentný, vtipný a láskavý.

Takže … kdekoľvek na svete si, chcem ti povedať, že mi chýbaš. Netuším kedy sa to stalo, že som sa do teba zamilovala a nepovedala ti to, no v tomto momente, keď za tebou natiahnem ruku, cítim iba prázdno. Bojím sa, že keď sa nakloním, nikto ma nechytí.

Netuším kedy sa to stalo, pretože ešte včera by som si bola istá, že sa mám o koho oprieť.

A teraz mi je až priveľmi čudné že tu nie si. Že už nie si tým, akého som ťa milovala. Ale kdekoľvek si, chcem ti povedať, že som ťa naozaj milovala. Tým, kým si bol, keď si bol so mnou. Keď si sa na mňa usmial, keď si ma objal a ja som verila, že už nikdy nevyroním ani slzu.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: Pretty Woman (1990) Directed by Garry Marshall Shown from left: Richard Gere (as Edward Lewis), Julia Roberts (as Vivian Ward)

Zdroj: hollywoodreporter.com

Viem, že už ani ja nie som taká, akou som kedysi bývala. V očiach sa mi neleskne jas, neteším sa, ak mám ísť niekam von a z duše sa mi stratila farba.

No ver, že stále nie som jednou z tých klišé dievčat, ktoré by chceli mať pekného muža s peknou postavou. 

Ver, že mňa stále priťahujú hlboké konverzácie, inteligencia, humor, láskavosť a krásna duša. 

Takže, kdekoľvek si, dúfam, že sa ešte niekedy stretneme.

Pretože sme mali medzi sebou vytvorenú intímnosť, ktorú v dnešnej dobe len tak často nevidíš. Takú intímnosť, že sme venovali všetku pozornosť nám dvom. Mali sme svoje rozhovory o tretej ráno. Rozhovory o všetkom a o ničom.

Našou intímnosťou sme boli my dvaja. Ty si bol v úzadí mojej mysle a ja v tej tvojej, nech už sme boli akokoľvek rozrušení.

Takže, kdekoľvek si, dúfam, že si toto raz prečítaš. 

No možno raz … ti to poviem aj sama. Že nepatrím medzi tie dievčatá.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.