Unsplash/Andrik Langfield

Stalo sa medzi vami niečo, kvôli čomu máš obavy z možného rozchodu? Možno ste sa spolu pohádali alebo si len namýšľaš, že sa správa inak. Niekedy si to, my ženy, dokážeme len vsugerovať do hlavy a vytvoríme si také katastrofické scenáre, ktoré nemajú nič spoločné s realitou.

A pritom realita je skôr taká, že tvoj priateľ mal toho v robote veľa, a tak už nemal toľko síl venovať sa ti rovnako ako v iné dni. Alebo sa stalo niečo iné, čo ukradlo jeho pozornosť. Jeho správanie dokáže prezradiť, či nad rozchodom premýšľa alebo nie.

Niekedy stačí, ak si budeš všímať úplné detaily a maličkosti. Predsa len, chlapi sú priamejší a ak ich niečo trápi, povedia to. Nesprávajú sa ako my, keď našou najčastejšou odpoveďou je NIČ alebo TO JE JEDNO. Ak s tebou priateľ komunikuje normálne a pri rozhovore ťa počúva, je to dobrý znak.

Niekedy však náladu na rozhovor nemá a vtedy nemusíš hneď panikáriť. Raz za čas dobre padne, aj keď si len tak posedíte vedľa seba. Ak spolu dokážete fungovať bez slov, dokážete aj normálne. Ak by vám takéto ticho bolo príliš nepríjemné, vtedy zbystri pozornosť.

Priateľ sa s tebou určite nechce rozísť ani v tom prípade, ak je k tebe stále úprimný, nemá žiadne tajnosti, správa sa k tebe pekne, pozorne a rád s tebou trávi čas. Ak ti chce urobiť radosť nejakou maličkosťou, má plusový bod k dobru. 

Taktiež si všímaj to, ako zareaguje, keď ho požiadaš o pomoc. Ak s tým nemá žiadny problém a pomôže ti aj napriek tomu, že on sám má iné povinnosti, je to jasné. Žiadna kríza medzi vami nehrozí a môžeš si vydýchnuť. V prípade, ak to nemôže urobiť hneď, no ponúkne iný kompromis, tiež sa nemusíš obávať.

Dôležité je tiež to, či chce počuť tvoj názor a tvoje rady. Ak si prechádza zložitejším obdobím a zaujíma ho, čo si o tom myslíš, záleží mu na tebe. Verí ti a chce, aby si mu úprimne pomohla. Ak ťa zároveň zahrnie do budúcich plánov, je to isté. Ráta s tebou aj do budúcnosti a žiadny rozchod zatiaľ nehrozí! 🙂

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating