Nemilujem svojho partnera

Láska je veľmi krehká, to vieme všetci. Zdá sa ti, že tá tvoja zhasla a už necítiš voči svojmu mužovi to, čo predtým. A v tvojej hlave vzniká dilema. Naozaj už nemilujem svojho partnera alebo je to len zvláštny pocit, ktorý ma prejde a zase budeme spolu šťastní ako kedysi? Pokiaľ sa nájdeš v týchto 3 bodoch, tak je dosť možné, že ťa tvoje srdce neklame.

Irituje ťa  

Teraz sa nebavíme o takom tom bežnom iritovaní počas hádok a nejakých nedorozumení, to snáď chápeš. Bavíme sa o takom tom iritovaní, ktoré je stále a nevieš si s tým pomôcť. Nepáči sa ti nič – čo robí, ako to robí, ako rozpráva, kedy rozpráva alebo dokonca keď jednoducho dýcha vedľa teba. Hneď to pochopíš, keď to príde. Bude to iný hnev, nie ako ten bežný.  

Ste ako brat a sestra  

Blízkosť vo vzťahu je základom pre jeho úspešne fungovanie. Je to v poriadku, keď cítiš, že ste ako jeden celok, viete jeden o druhom úplne všetko, dopĺňate sa a čítate si myšlienky. Avšak vášeň, príťažlivosť a iskra tam stále musia byť, bez ohľadu na to, ako veľmi ste si blízky. Je pravda, že čím je viac blízkosti vo vzťahu, tým menej tam tej vášne je, ale toto je iný prípad.

Toto je ale situácia, kde doslova začínate žiť ako brat a sestra. Takisto tie pocity nedokážeš s ničím pomýliť. Už naňho jednoducho skoro vôbec nemáš chuť v posteli a ani ti moc nevadí, keď flirtuje s inými ženami. Iba mávneš rukou a uvedomíš si, že ťa to absolútne netrápi.  

Začínaš sa pozerať po iných mužoch

Určite si sa mohla pozerať aj predtým, ale pokiaľ už nemiluješ svojho partnera, tak to pozeranie dostáva iný level. Nie len, že sa pozeráš, ale aj sa zaujímaš, aj by si ich chcela lepšie spoznať, flirtuješ o dušu a začínaš o nich aj snívať. Popri tom však nemáš absolútne žiadne výčitky voči svojmu mužovi a tvoje svedomie na to proste kašle.  

Až keď sa nájdeš vo všetkých týchto situáciách, tak tvoja myšlienka “nemilujem svojho partnera” môže byť naozaj pravdou. Náhodou nezničili tvoju lásku tieto 3 veci? Pretože na tieto okamihy je aj skutočná láska naozaj prikrátka. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating