Novinky v kine

Leto nám síce končí, ale filmové dobrodružstvá v kine stále pokračujú. A čo je lepšie, pribúdajú stále nové a nové. Cinema City vo svojej tlačovej správe predstavilo septembrové novinky v kine, na ktoré sa môžeš tešiť. A veru je si z čoho vyberať.

Či už preferuješ historické filmy, romantiku alebo hrôzostrašné horory, septembrová ponuka Cinema City zláka do kina určite každého. Vezmi so sebou, frajera, kamošov alebo pokojne aj rodinu.

Počas tohto mesiaca sa môžeš tešiť až na 10 zaujímavých noviniek. 

Tritisíc rokov túžby

Ide o netradičnú verziu Rozprávok tisíc a jednej noci. Môžeš sa tešiť na pohľadného Idrisa Elbu, ktorý sa zahrá džina. Vypustí ho osamelá intelektuálka, doktorka Alithea (Tilda Swinton). Aké želania vysloví? Nechaj sa prekvapiť a pozri si novinku už od 1. septembra.

Pozvánka do pekla

Od 8. septembra ťa čaká poriadne napätie. Evie sa rozhodne podstúpiť test DNA a objaviť svojich žijúcich príbuzných. Rodinnú idylku ale čoskoro vystrieda hrôzostrašná nočná mora a boj o prežitie.

Ján Žižka

Ak ťa láka trochu histórie, od 8. septembra si nenechaj ujsť film inšpirovaný skutočným príbehom jedného z najväčších vojvodcov svojej doby, nikdy
neporazeným Jánom Žižkom z Trocnova.

Vstupenka do raja

Julia Roberts a George Clooney sa spolu objavia v romantickej komédii, v ktorej svoje manželstvo považujú za najväčšiu životnú chybu. Tento film si môžeš 13. septembra užiť v rámci Ladies Movie Night v Cinema City, kde ťa okrem samotného filmového zážitku čakajú aj rôzne prekvapenia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife