Nebudeme si klamať, nie všetci ľudia majú v sebe dobro. Niektorí sa vedia k ostatným správať naozaj zle a zlomyseľne. Čo ich k tomu vedie? Je to ich povahou? Egom? Alebo komplexmi? Zisti, ako sú na tom 3 znamenia zverokruhu, ktoré patria k tým, v tomto smere, najhorším. 

Strelec

Človek narodený v tomto znamení má veľmi málo priateľov. A to najmä kvôli svojej arogancii, pre ktorú vždy pozerá iba na svoje potreby a nevníma to, čo chcú či potrebujú iní. S „úprimnosťou“ to občas naozaj preženie, pretože nevie komunikovať empaticky.

Keď ho niekto nahnevá alebo nejakým spôsobom zradí, nevie to emočne spracovať a má potrebu sa mu naozaj nepekne pomstiť. Nemá problém niekomu ublížiť, ak mu to má pomôcť dosiahnúť svoj cieľ.

Blíženci

Človek v tomto znamení v sebe ukrýva 2 osobnosti, kvôli ktorým sa správa veľmi nepredvídateľne. Do popredia sa často tlačí práve tá časť, ktorá pôsobí na ľudí sebecky. A kvôli nej dokáže ľuďom okolo seba ublížiť. Keď má pred očami svoj cieľ či pravdu, vie byť na ostatných krutý, len aby dosiahol svoje.

Je to ten typ človeka, ktorý sa dokáže vytočiť až do fyzickej agresivity a netrápi ho, že sa kvôli nemu niekto rozplače. Naopak, on na sebe nikdy nedá vedieť, že je zranený. Sklamanie a smútok schová za nezáujem.

Panna

Aj keď je človek tohto znamenia vo svojom vnútri dobrák, svoje city nedáva najavo a zaujíma sa skôr o svoj život, ako o niekoho iného. Zabúda na to, že aj iní majú svoje potreby a city, ktoré vôbec nevníma. Chce, aby sa ľudia správali podľa jeho pravidiel, za ktorými si tvrdohlavo stojí.

Práve to, keď veci nejdú podľa neho, ho vie vytočiť tak, že sa správa ako malé umrnčané dieťa. Riadi sa skôr rozumom ako pocitmi, čo nie je vždy vo vzťahoch najlepšie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.