Nela Slováková a Lucia Almaksus
Instagram/nelaslovakova, Instagram/llnzz

Len včera sme ťa informovali o tom, že na našej instagramovej scéne vznikol „ďalší konflikt“. Dôvodom je video Lucie Almaksus, ktoré sa vraj podobá na to, ktoré natočila aj Nela Slováková, víťazka reality šou Hotel Paradise. Tá sa rozhodla reagovať na svojom Instagrame.

Ak si chceš prečítať všetky vyjadrenia na túto tému, pozri si náš včerajší článok. Lula sa vyjadrila aj na svojom instagramovom profile, pričom uviedla, že sa Nelou vôbec neinšpirovala a nápad vznikol oveľa skôr. Podložila to aj screenshotom z konverzácie.

Lula Gachulincová
zdroj: Instagram/llnzz

„Pevne verím, že po 30-ke nebudem taká nepríjemná voči ostatným mojim kolegyniam, keď neviem fakty. Pravdou je, že Neline video bolo zverejnené dávno potom, ako sme my mali vymyslený koncept na naše. Dokonca mi to vôbec podobné nepríde,“ reagovala Lula vo svojom príbehu.

Lula a jej posledné vyjadrenie ku kauze

Ďalšia vojna influenceriek
zdroj: Instagram/llnzz

Reakcia od Nely na seba nenechala dlho čakať. Blondínka si momentálne užíva dovolenku v Barcelone, no ku kauze sa vyjadrila tiež. „Milujem, ako si žijem svoj život, jazdím po svete, úspešne podnikám, kupujem si domy pri mori, byty, autá a v ČR alebo na SK niekto neustále žiada o moju pozornosť,“ pochválila sa kráska na začiatok.

Nela Slováková
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Lule poslala nepriamu narážku na to, aby sa k tomu už nevyjadrovala. „Konkretizovať nebudem nikomu nič ani do súkromnej správy. Ďakujem za posielanie screenov, dievčatá, bavíme sa spoločne. A odkaz mojim „kolegyniam“ – ani vy sa nevyjadrujte a nerobte im tú radosť,“ napísala Nela vo svojom nedávnom príbehu.

Nela Slováková sa vyjadrila na svojom profile

Týmto asi chcela známa Češka celú túto kauzu uzavrieť. Čo si o tom myslíš ty?

Nela Slováková story
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Zdroj: Instagram/nelaslovakova, Instagram/llnzz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News