Nela Slováková

Zo šoku sa otriasla a poskytla prvý rozhovor, v ktorom prezradila detaily zo dňa, kedy sa druhýkrát narodila. Česká influencerka a podnikateľka, Nela Slováková, mala v pondelok 14. novembra ráno hrôzostrašnú autonehodu. Pre Nový čas prezradila viac detailov a aj to, či je pravda, že sa práve natáčala na svoj Instagram.

Práve na tejto sociálnej sieti, kde ju sleduje aktuálne už viac ako 380-tisíc followerov, je veľmi aktívna a jej fanúšikovia sú zvyknutí na to, že denne pridá aj desiatky príbehov o tom, čo v danú chvíľu robila. Inak tomu nebolo ani v to ráno, ešte pred siedmou hodinou si odfotila, ako šoféruje na zahmlenej ceste. O chvíľu už bolo jej auto pod kamiónom.

Nela Slováková
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Nela Slováková mala šťastie v nešťastí

32-ročná influencerka cestovala so psíkom Lotty smerom z Nových Zámkov, kde trávila čas so svojím priateľom, slovenským hokejistom Lukášom Kozákom, do Brna. Ešte pred hranicami však narazila do stojaceho kamiónu.

„Ja som išla v ľavom pruhu a asi 200-300 metrov predo mnou niečo vyletelo na cestu predo mňa a prudko som zabrzdila. A ako som dupla na brzdu, auto sa rozvibrovalo, zrazu sa celé roztočilo na ceste, nakoniec vrazilo doľava do zvodidiel a z tých ma odpálilo na pravú stranu do kamióna, ktorý tam stál v kolóne,“ opísala detaily Nela.

Po nehode volala priateľovi, ktorý za ňou okamžite vyrazil. „Prišlo mi až zle. Som sa povracal, keď som sa to dozvedel,“ povedal úprimne. Je však pravda, že sa v čase nehody Slováková hrala s mobilom?

Nela a Lukáš
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Mnoho ľudí totiž prišlo s názorom, že v čase nehody sa Nela nahrávala na telefón. „Áno, nakrúcam sa v aute na mobil, ale vždy ho mám v držiaku alebo položený. Počas jazdy som s ním nijako nemanipulovala,“ odmietla obvinenia.

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News