Nela Slováková
Instagram/nelaslovakova

Len pred pár dňami Nela Slováková na svojom Instagrame oznámila, že sa rozišla so svojím dlhoročným partnerom, slovenským hokejistom Lukášom Kozákom. Po 5 rokoch vzťahu prišiel nečakaný koniec. A to vo chvíli, kedy to nikto nečakal. No dnes je už všetko inak. 

32-ročná česká influencerka a podnikateľka, ktorá sa preslávila účasťou v reality šou Hotel Paradise, prekvapila fanúšikov správou, ktorú neskôr zo svojej sociálnej siete vymazala. Na Instagrame, kde ju sleduje 374-tisíc fanúšikov, sa so svojím partnerom často ukazuje na zamilovaných záberoch. Hokejista ju však nepríjemne prekvapil.

30-ročný športovec sa totiž údajne správal tak, ako sa jej nepáčilo a rázne sa tak rozhodla s ním rozísť. Tomu všetkému predchádzala jedna udalosť – Nele sa stratil milovaný psík. Dvojica si aktuálne užíva pracovnú dovolenku v Chorvátsku, kde sa pred pár dňami odohrala dráma. Fenka menom Lotty, ktorú Nela Slováková nadovšetko miluje, sa totiž stratila. Kým ona plakala od zúfalstva, Lukáš sa údajne zachoval bezcitne.

„S Lukášom sa rozchádzam. Je to úžasný chlap, naozaj. Bez irónie. Ale pre mňa je to človek bez lásky, citu a bez prejavovania emócií. Či už negatívnych alebo pozitívnych,“ napísala blondínka na Instagram predtým, ako príspevok vymazala. Zdá sa však, že dnes to vidí inak.

Nela a Lukáš v Chorvátsku

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News