Nela Pocisková a Filip Tůma
Instagram/pociskova.nela

Tvoria pár dlhé roky, majú 2 spoločné deti, no ich vzťah si prechádza skúškou. Slovenská speváčka a herečka Nela Pocisková, priznala v rozhovore pre Šarm, že s Filipom Tůmom, spolu takmer nespávajú. Dôvodom je presne to, čo zažívajú aj mnohé iné páry v spoločnej domácnosti. 

31-ročná Nela a 44-ročný Filip sa dali dokopy už počas nakrúcania seriálu Búrlivé víno. Aj keď ich vzťah prešiel skúškami, dokázali ich prekonať. Dnes sú rodičmi dvoch detí – synčeka Hektora a dcérky Liany. Ich súkromie prísne strážia a málokedy médiám povedia niečo viac. Tentokrát však speváčka otvorila intímnu tému z ich spálne.

Nela Pocisková a Filip Tůma

Nela Pocisková
zdroj: Instagram/pociskova.nela

Deti im dajú stále dosť zabrať, aj keď už nie sú bábätká. No napriek tomu ich chodia stále uspávať. „Väčšinou sa striedame. Jeden večer spí s oboma deťmi Filip, jeden večer ja a potom sa vždy cítim, akoby ma prešiel bager, pretože ony sú v štádiu, že sú väčšie, hádžu sa mi na brucho, vždy sa niekto z nich budí a jeden ide cikať, druhý chce smrkať a vždy sa zobudím, akoby som bola po lobotómii,“ uviedla speváčka. Jej slová viedli k zisteniu, že teda ako partneri spolu s Filipom nespávajú.

„Veľmi nie. A sme doma. Nie, je to fakt trošku zložitejšie. My sme si povedali, že deti budú veľmi rýchlo veľké, tak sa snažíme byť čo najviac pri nich. Aj pri uspávaní. I keď si občas trieskame hlavu, ale striedame sa, snažíme sa to dodržiavať a ísť si s nimi ľahnúť. A ony chodia spať trošku neskôr, lebo spia ešte cez deň. Preto my ako rodičia pri nich zaspíme prví,“ priznala so smiechom Nela Pocisková.

Nela Pocisková
zdroj: Instagram/pociskova.nela

Zdroj: sarm.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News