Nela Pocisková

Kde to stále viazne? Napriek tomu, že by chcela byť nevestou, svadba stále neprichádza. Nela Pocisková tvorí s Filipom Tůmom krásny pár už dlhé roky. Aj keď obaja potvrdili, že ich vzťah smeruje k oltáru, už dlhodobo sa ich veľký deň stále posúva. Pre Nový čas herečka prezradila, prečo je to tak.

31-ročná Nela je do svojho 44-ročného partnera zamilovaná už takmer 10 rokov. Ich vzťah je vďaka ich práci verejne rozoberaný a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy uvidia známych hercov pred oltárom. Nie len, že sa spoločne budú sťahovať do nového domu, predsa len, majú už aj 2 deti.

Nela Pocisková mala iný plán

Nela Pocisková
zdroj: Instagram/pociskova.nela

Zatiaľ je otázne, kedy Hektor a Lianka uvidia rodičov povedať si „áno“. „Konkrétny termín ešte nemáme, ale svadba je pre nás určite téma, ktorú chceme vyriešiť,“ prezradil nedávno samotný Filip Tůma, ktorý sa svadbe evidentne nebráni.

Ja som to chcela od začiatku úplne inak. Najskôr som chcela svadbu a potom deti. A keď sa to udialo celé takto opačne, že najskôr prišlo jedno dieťa, potom som bola zase tehotná, zase s malým bábätkom, tak vlastne sme to úplne prestali celé riešiť,“ prezradila Nela, aký plán mala pred rokmi.

Svadba pre ňu nie je len papier

Zároveň dodala, že občas myslí na to, že by si mala obliecť biele šaty, ale nie je to primárna téma ich dní. Ako rodina fungujú už aj bez oficiálneho „papiera“. Na svoj veľký deň si však zrejme ešte počkajú. Alebo už majú tajný dátum svadby?

Nela Pocisková
zdroj: Instagram/pociskova.nela

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News