Vždy, keď som sa pozrela na svoju kamarátku prišlo mi jej ľúto. Nie preto, že by mala nejaké problémy v rodine, nebodaj psychické, ale kvôli tomu, ako ľahko sa nechala zlákať mužom priamo do postele.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Mohla sa s ním poznať deň, týždeň, rok, možno to bol aj jej kamarát z detstva. Vždy, ak chlapec prejavil u nej čo i len náznak sympatií, pohotovo sa mu vrhala okolo krku a za pár hodín s ním skončila v posteli. Po ich vášnivom stretnutí sa jej chlapec viac neozval. Ona potom týždeň nariekala, čo spravila zle.

Pár dní po jej ďalšom výstrelku som sedela s mojím kamarátom v kuchyni a preberali sme vzťahy. Cez mužov sme prešli až k ženám a potom následne aj k sexu. Mne hneď napadlo, opýtať sa ho, prečo je to tak. Prečo sú muži také svine a hneď po tom, ako sme im „dali“ nás jednoducho odkopnú. „Pozri sa, ono je to tak,“ začal mi vysvetľovať, „žiaden chlap nechce ženu, ktorá s ním hneď na prvom rande vlezie do postele. Ak takto rýchlo „dá“ mne, kde budem mať záruku, že po pár mesiacoch, čo budeme spolu, ma neopustí kvôli sexu s iným alebo že ma nebude podvádzať?“

couple-laughing-in-bed-629855_w650

weheartit.com

Mal pravdu. Koľko bolo a je takých, ktoré si nevážia samé seba, vyspia sa s chlapcom a tým si myslia, že si ho k sebe pripútajú. Preto mi bolo ľúto tej mojej kamarátky. Pretože si nevážila samú seba. Pretože sa pred chlapcami len zhadzovala. Pretože ju všetci považovali za ku***.

Nevravím, že ja by som občas tiež nechcela zažiť sex hneď na prvom rande s poriadnou dávkou vášne, ale viem, že počkať sa oplatí. Lebo ak počkáš, môže z toho vzísť niečo krásne. A nepíšem to teraz ako klišé. Oplatí sa počkať. Pretože na dobré si treba počkať. A keď už sme pri tom, sex s osobou, ktorú miluješ naberie zrazu úplne iný rozmer.

Zdroj: pexels.com