Kvalitný a pravý vzťah nie je založený na kráse a povrchnosti. Je v tom oveľa viac.

Keď chceš lásku na celý život, nehľadaj krásu. Krása nie je na celý život, pretože sa tvoje telo mení. Ty sa meníš. Tvoja tvár sa mení. Čo sa nemení a zostáva, sú tvoje hodnoty a dobré srdce.

Ak máš dobré srdce, budeš krásna celý život a všetci sa o teba pobijú. S dobrým srdcom príde krása sama, pretože budeš mať dobro vpísané v tvári.

V tom prípade sa nemusíš báť, s kým skončíš a ako dopadnú tvoje vzťahy. Časom budeš vedieť, že dobrí ľudia skončia spolu.

Nech boli tvoje minulé vzťahy akékoľvek, tvoj posledný vzťah bude najkrajší.

Verím, že aj tvoj priateľ bude mať dobré srdce a navzájom sa budete rešpektovať. Navzájom sa budete ľúbiť a lásku roznášať do sveta. Tvoj priateľ bude krásny, pretože bude robiť láskavé činy a skutky. Nebude ťa ponižovať, nebude sa na tebe smiať, nebude ti fyzicky ubližovať. Bude ku tebe vždy milý, bude sa správať ako gentleman a nikdy ti nezabudne povedať, ako moc ťa ľúbi.

Vtedy zistíš, že vzťahy, ktoré si mala predtým, nemohli nikdy vyjsť. Niektoré boli plné povrchnosti, niektoré boli plné násilia, niektoré boli plné smútku a sĺz.

Potom zistíš, čo je to krásny vzťah. Potom zistíš, že nemusíte byť obaja najkrajší, najdokonalejší a bezchybní. Jediné čo musíte byť – láskaví. K sebe, ku druhým, k okoliu. Odpúšťať si, keď niečo zlé urobíte. Ospravedlniť sa, keď sa budete mýliť. Pohádať sa, keď bude treba. Uzmieriť sa, keď to tak budete cítiť. Milovať sa so všetkým, čo k tomu patrí.

Život a krása nie sú nikdy stále, menia sa. Raz je všetko dobré, cítiš sa krásna a príťažlivá. Na druhý deň môžeš mať „deň blbec“ a nemusíš sa cítiť nádherne. Dôležité je, že budeš mať dobré srdce. Každý deň.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.