Donedávna ešte kúsok, ktorý sa používal primárne do postele. Keďže sme v 21. storočí a pravidlá v móde sa porušujú jedna radosť, ani tento negližé nebola výnimkou. 

Vraj je to neslušné. Vraj je to už príliš. Hovorí okolie, no my nesúhlasíme. Móda ako taká je postavená na novinkách a obnovách štýlov. Prečo neexperimentovať s rôznymi kúskami, ktoré sú už na svete. Obzvlášť s týmto, ktorý vďaka saténovému materiálu a čipke vytvára luxusný dojem.

Ležérna neha

Kombinácií s negližé je neúrekom. Môžeš sa vyšantiť ako najlepšie vieš, ale tá najzákladnejšia a najvyužívanejšia je táto – spojenie basic kúskov ako napríklad džínsovina.

Vďaka tomu dodáš celému casual outfitu nádych luxusu, ktorý by mu chýbal, keby namiesto negližé bolo napríklad klasické tielko.

Nenápadné zvádzanie

Obliecť si nohavicový kostým s košeľou je také klasické. No obliecť si ten istý kostým s negližé je už o inom. Nielen že budeš pôsobiť ako žena nad vecou, ale budeš aj neuveriteľne sexy. Čo viac si želať?

Predsa nenápadné zvádzanie je v kurze už nejeden piatok, preto vyskúšaj by v tvojom šatníku nemalo chýbať ani negližé. Ak niečo takéto vlastníš aj ty a máš to odložené len na „tú“ príležitosť, kašli na to a obleč si negližé už dnes!

Z postele rovno do centra veľkomesta

Môže to pôsobiť, že si práve vstala, upravila sa a zabudla sa prezliecť z pyžama do civilného oblečenia. Ale zdanie môže klamať a v tomto prípade to platí dvojnásobne, pretože to je ten zámer.

S pridaním ďalších kúskov k vykúzleniu dokonalého outfitu si však dávaj pozor až nesiahneš vedľa, pretože stále platí, že v jednoduchosti je krása. Primárne ide o to, aby si negližé nechala vyniknúť, nie ho utlačila do úzadia.

Preto zvoľ už len sako alebo koženú bundu, čím dodáš ucelený vzhľad a nebudeš vyzerať tak naho. Rovnako s pridaním lodičiek či sandálok na opätku budeš vyzerať podstatne atraktívnejšie.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Viktoria J. Hutter (@viktoriahutter) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.