Instagram/katica_krkic, Instagram/chichinailsspa

Francúzska manikúra vždy bola a aj bude nadčasová. Hodí sa ku všetkému a najlepšie na nej je, že nie je nudná. Už dávno to nie je len o klasickej bielej farbe, pokojne môžeš skúšať aj iné, ktoré vyzerajú rovnako dobre. Počas tohto leta by si však mala vyskúšať menšiu obmenu – dvojitú francúzsku manikúru.

Ide o nechtový trend priam stvorený na leto. Môžeš sa vyblázniť s farbami a pokojne si smieš pre každý prst zvoliť iný odtieň. Od klasickej sa odlišuje tým, že má dva farebné pásiky. Neexistujú ale žiadne striktné pravidlá, ako by dvojitá francúzska manikúra mala vyzerať.

Tieto dva pásiky môžu byť tesne vedľa seba, no môžu byť medzi nimi aj medzery. Taktiež je len na tebe, či sa rozhodneš pre užšie alebo širšie pásiky. Môžu byť rovnakej farby, no nemusia. Preto je tento trend tak populárny. Prispôsobíš si ho presne podľa toho, na čo máš náladu.

Bola by škoda, ak by si dvojitú francúzsku manikúru nevyskúšala. Máme pre teba niekoľko inšpirácií, ako by tieto nechty mohli vyzerať. Ktoré sa ti páčia najviac?

Dvojitá francúzska manikúra je hitom tejto sezóny

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty