Photo by Matthew Fassnacht on Unsplash.com

Stalo sa aj tebe, že si mala priateľku, ktorá bola perfektná žena do života, no akonáhle si našla priateľa, rýchlo jej ušiel? A možno to nemusela byť ani tvoja priateľka, ale ty.

Niekedy sa stáva, že ženy, ktoré sú samé, vedia žiť samostatný život. Pracujú, študujú, majú svoje sny, naplánovaný celý týždeň a jediný deň, kedy si oddýchnu je sobota. Hovoria, že ak by aj priateľa mali, nemali by na neho čas a on by si musel zvyknúť. Bum. Potom to príde. Zamilujú sa, nájdu si priateľa a celý voľný čas trávia s ním. No muž sa zamiloval práve do tej samostatnej ženy, ktorá vedela, čo od života chce. Nechcel ženu, ktorá visí len na ňom.

Ak nechceš, aby utiekol aj tvoj priateľ, v tomto by si na neho nemala tlačiť:

Aby ti prejavoval často lásku, keď na to nebol zvyknutý

Netlač na neho, aby ti každý deň hovoril, ako veľmi ťa má rád, ako ťa ľúbi a aby bol romantický. Keď vie, že to máš rada, časom to prijme a naučí sa. Avšak nemôžeš od neho chcieť, aby sa to stalo zo dňa na deň, keď to predtým vôbec nerobil.

Aby s tebou trávil všetok voľný čas, ktorý má

Keď si nemala priateľa, čo si robila vo svojom voľnom čase? Venovala si sa aktivitám, ktoré máš rada. Ja viem, že aj svojho priateľa máš rada, no aj on má aktivity, ktorým by sa rád venoval, napriek tomu, že je s tebou. Potrebuje aspoň 1/3 voľného času tráviť so svojimi priateľmi.

Aby ste chodili na miesta, kde chceš len ty

Každý má miesta, kde by sa rád pozrel. Nemôžeš od neho chcieť, aby ste stále navštevovali len tie, ktoré sú atraktívne pre teba. Raz navštívte to, čo chceš ty a potom zase to, čo chce on. Bude rád, ak ti to bude môcť ukázať.

Aby ste spoznali navzájom vašich rodičov

Muži sú v tomto viac zásadovejší a väčšina mužov nepredstaví svoju priateľku rodičom, pokiaľ si nie sú istí, že je to tá pravá. Daj mu čas. Snaž sa byť taká priateľka, aby si robila radosť svojmu priateľovi a zároveň, aby si ty bola šťastná. Ak to tak bude cítiť, predstaví ťa svojim rodičom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating