Prvé rande

Prvé rande je niečo, z čoho majú stres mnohé z nás. Určite sa aj tebe neraz stalo, že si išla na stretnutie s obavami, aký ten chlap bude. Najhoršie je, keď to nedopadne podľa predstáv a ty si zase len premrhala čas. Čo keby sa tomu dalo zabrániť?

Ak sa chceš vyhnúť nevydarenému prvému rande, môžeš skúsiť jeden šikovný trik, vďaka ktorému hneď zistíš, s kým máš tú česť. Jednoducho si zavolajte cez videohovor. Kedysi by to bolo možno zvláštne, no dnes patria technológie ku každodennému životu, preto to bude úplne prirodzené. Veď pandémia nás aj tak naučila komunikovať takýmto štýlom.

Po tom, ako si spolu budete písať a budete sa dohadovať, že by ste sa mohli stretnúť aj naživo, navrhni mu, že si zavoláte cez videohovor. Je to skoro také, ako by ste sa naozaj videli. Budete sa spolu môcť baviť, zistíš, akým štýlom komunikuje a či tam medzi vami niečo preskočí.

Zmení sa prvé rande na druhé?

Takúto konverzáciu cez videochat môžeš pokojne považovať za prvé rande. Následne je len na tebe, či sa z toho stane aj druhé a naozaj si niekam vyrazíte. Ako sa s ti s ním rozprávalo? Bavilo ťa to alebo bol skôr nudný a ničím výnimočným ťa neočaril?

V takom prípade mu pošli správu alebo hlasovku, že to jednoducho necítiš a chceš ušetriť čas sebe aj jemu. Je to lepšie, než keby si ho mala ghostnúť a prestala by si sa mu ozývať.

Ak ste si ale sadli a dokázali ste spolu prekecať dlhé minúty, určite neváhaj a stretnite sa aj osobne. Môžete nadviazať tam, kde ste skončili. Keďže sa trendy vyvíjajú aj v randení, toto je ideálny spôsob, ako sa uchrániš od nevydarených rande, ktoré sú trápne a ty nevieš, ako sa na nich správať. Tu budeš v pohodlí svojho domova.

Tak čo, vyskúšaš to najbližšie?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating