Speváčka Demi Lovato na seba opäť strhla pozornosť. Po nedávnom šokujúcom priznaní o závislosti, kvôli ktorej takmer prišla o život, na svojich sociálnych sieťach oznámila, že viac nechce byť ženou, ale ani mužom. Odteraz je non-binárnou osobou a chce, aby ju ľudia oslovovali zámenom „oni“.

28-ročná Demi bola k fanúšikom vždy úprimná a otvorene hovorila aj o svojich osobných problémoch. Okrem návyku na omamných látkach a pití, vyšla minulý rok na svetlo aj s tým, že je panse*uálka. Teda ju priťahujú ľudia bez ohľadu na to, akého sú pohlavia. Ide vraj viac o citový a romantický aspek, kedy ju priťahujú duše.

Každý deň, keď sa zobudíme, dostaneme ďalšiu príležitosť a šancu byť tým, kým si prajeme a chceme byť,“ napísala k najnovšiemu videu nižšie, v ktorom začína slovami, že sa chce s fanúšikmi podeliť o niečo veľmi osobné.

Podľa jej slov vyše roka pracovala na svojej osobnosti a na základe toho došla k záveru, že sa viac nepovažuje za ženu ani muža, ale tzv. non-binárnu osobu. Fanúšikov prosí o pochopenie a to, aby ju oslovovali zámenom „oni“. Cíti, že práve toto ju rodovo najlepšie vystihuje na ceste, kde hľadá a stále spoznáva samú seba.

Svoju lásku a podporu posiela všetkým tým, ktorí sa rovnako ako ona (oni) hľadajú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.